GTA 5 Epic Games'ten mi alınmalı yoksa Steam'den mı?

Mar4z

Decipat
Herkese selam. GTA 5 almayı planlıyordum ve bugün GTA 5 Epic Games'te 85TL'ye inmiş. Şu an ise Steam'de 120TL ama yaz indirimlerinde 77TL'ye kadar düşüyor. İnternetten baktığımda yaz indirimlerinin 23 Haziran'da geleceğini gördüm. Sizlere sorum ise şu: Epic Games = 85TL, Steam = 77TL aradaki fark 8TL fark için 1 ay beklemeli miyim ya da Epic'ten almakmı daha mantıklı Steam'den almak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam. GTA 5 almayı planlıyordum ve bugün GTA 5 Epic Games'te 85TL'ye inmiş. Şu an ise Steam'de 120TL ama yaz indirimlerinde 77TL'ye kadar düşüyor. İnternetten baktığımda yaz indirimlerinin 23 Haziran'da geleceğini gördüm. Sizlere sorum ise şu: Epic Games = 85TL, Steam = 77TL aradaki fark 8TL fark için 1 ay beklemeli miyim ya da Epic'ten almakmı daha mantıklı Steam'den almak mı?
Epic gamesten alın. 1 ay'a zam gelir falan hiç riske atmayın.

Epic'in hantal ve yavaş arayüzü yüzünden 1 ay bekleyip daha hızlı olan Steam'den almanızı öneririm. Veya bütün oyunlarınızı Epic'ten alıyorsanız kolaylık olsun diye Epic daha makul olur fakat Steam'den alıyorsanız kesinlikle Steam derim ben. Zam olayını bilemiyorum.

Bence Epic Games'ten alın fiyatlara zam geldikten sonra indirim yapılması mantıksız olur bu defa 100TL olacak o yüzden vakit kaybetmeden alın Epic'ten.

Steam üzerinden alın. Epic Games bedava veya büyük indirimle verdiği oyunlar dışında kullanılmaz. Gelen oyun tabii ki aynı ama Steam'in sunduğu ekstra hizmetler, senelerin verdiği tecrübe ve stabilite kesinlikle değer. Ha illa Epic'ten alacağım, kanser arayüzü ile uğraşacağım diyorsan sen bilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı