GTA 5 ERR_GFX_D3D_INIT" hatası

mel3xa

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
16GB Ram
Ekran kartı
RTX 2060
Anakart
Gigabyte B450M
İşlemci
AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor
Selam, bir gün evimde GTA 5 oynarken bir anda oyundan attı ve hata verdi. Sonrasında YouTube gibi internetten birden fazla araştırma yaptım ve bütün çözümleri denedim. Tam tamına 2 günümü verdim, fakat yine de hiçbir çözüm elde edemedim. CS:GO'ya girince karakterlerin 3D şeylerinde bir garipseme oluyor. GTA 5'e girmek istediğimde "ERR_GFX_D3D_INIT" hatası veriyor. Araştırmalarda ekran kartınız bozuk olabilir diyor, fakat FurMark uygulamasında teste soktuğum zamanda bir sorun yok, ama bir türlü çözemedim. Yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, bir gün evimde GTA 5 oynarken bir anda oyundan attı ve hata verdi. Sonrasında YouTube gibi internetten birden fazla araştırma yaptım ve bütün çözümleri denedim. Tam tamına 2 günümü verdim, fakat yine de hiçbir çözüm elde edemedim. CS:GO'ya girince karakterlerin 3D şeylerinde bir garipseme oluyor. GTA 5'e girmek istediğimde "ERR_GFX_D3D_INIT" hatası veriyor. Araştırmalarda ekran kartınız bozuk olabilir diyor, fakat FurMark uygulamasında teste soktuğum zamanda bir sorun yok, ama bir türlü çözemedim. Yardım edin.

O aldığınız hatayı ben de aldım zamanında. Ekran kartı belleklerinde sorun çıktı. Dediğiniz gibi benchmark testlerinde sorun yok fakat oyunlarda crash yiyordu. Hatta GTA 5 de aynı hatayı veriyordu. NVIDIA mats ile belleklerinizi test edin. Aşağıya video bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı