GTA 5 FiveM Server Hatası

Mhmtery

Centipat
Merhabalar, benim sorunum şu, rabisu.com'dan FiveM serveri aldım. Bana server kurulu olduğu söylendi, sadece FiveM'den key oluşturup CFG'ye yapıştırmam söylendi her şeyi yaptım ancak başka servera girdiğimde oyun normal ancak kendi serverıma girdiğimde hata verip oyundan atıyor. Hatanın resmi aşağıdadır, yardımcı olabilecek varsa admin olarak alacağım, kendi halletsin. Şimdiden teşekkürler.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
rabisu.com'a danış, burda yetkilendirilmemiş bir GSP'den hostlandığı için bu server'a bağlantının yasaklandığı yazıyor. rabisu.com fiveM yetkilisi mi bunu öğren. Eğer değilse ve paranı geri vermiyolarsa ikinci paragraftaki işlemleri yap. Eğer rabisu.com yetkiliyse ve sorun sizden kaynaklı gibi bir şey derlerse üçüncü paragraftaki işlemleri yap. Hatayı okumayı çevirmeyi deneseniz kendi kendinize çözersiniz çok basit bir dilde anlatmışlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı