GTA 5 FiveM'de FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10

Pars054

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, herkese hayırlı ramazanlar.

FiveM'de yeniyim fakat bir sorunum var. Sunucuya girdiğimde herhangi bir kasma vs olmuyor 100+ FPS alıyorum. Fakat /me /do yazma ekranı açtığımda ya da servere ilk girdiğim zaman kimlik oluşturma ekranında oyun çok kasıyor hatta donuyor, 0 FPS alıyorum bildiğin ama arkada oyun 100+ FPS devam ediyor. Buralarda kasma sorunu ne? Oyunun bir ayarını mı değiştirmem lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, herkese hayırlı ramazanlar.

FiveM'de yeniyim fakat bir sorunum var. Sunucuya girdiğimde herhangi bir kasma vs olmuyor 100+ FPS alıyorum. Fakat /me /do yazma ekranı açtığımda ya da servere ilk girdiğim zaman kimlik oluşturma ekranında oyun çok kasıyor hatta donuyor, 0 FPS alıyorum bildiğin ama arkada oyun 100+ FPS devam ediyor. Buralarda kasma sorunu ne? Oyunun bir ayarını mı değiştirmem lazım?
RAM 8GB ve altı olduğunda oluyor genelde diye biliyorum.

GTA 5'den farklı olarak çeşitli modlar yüklendiği için extra FPS düşüyor FiveM da FPS düşmesi normal.
Fivemde fps im düşmüyor /me /do komutlarını yazma satırı gelince oyunun en başında kimlik yazma ekranı gelince fps im 0 oluyor bildiğin ama oyun arka planda kasmadan devam ediyor. Oyunun ayarlar kısmına gelincede fps düşüklüğü hissediyorum
ESC de ayarlar kısmına girince de kasıyor mu?
Ram im 16 gb ayarlar kısmındada fps düşüklüğünü hissediyorum ama oyunda bi problem yok

FiveM'de FPS'im düşmüyor /me /do komutlarını yazma satırı gelince oyunun en başında kimlik yazma ekranı gelince FPS'im 0 oluyor bildiğin ama oyun arka planda kasmadan devam ediyor. Oyunun ayarlar kısmına gelincede FPS düşüklüğü hissediyorum.

RAM'im 16 GB ayarlar kısmındada FPS düşüklüğünü hissediyorum ama oyunda bir problem yok.

FiveM de bir sıkıntı var herhalde silip tekrar yüklemeni öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı