GTA 5 "Game memory error" sorunu

yusufmertt.28

Decapat
GTA 5'te 1-2 dakika geçtikten sonra "Game Memory error please reboot or restart your game" hatası alıyorum. Nasıl düzeltebilirim? 2 gün öncesine kadar hiçbir şey yoktu. Araba modlarından olabilir mi? Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun güncellemeden sonra oluştuysa ScriptHookV sürümü güncel olmadığı için olabilir. Şimdilik onu ve modları kaldırın, sorun çözüldüyse bu uygulama için güncelleme bekleyin. Aşağıdaki linkten güncel sürümleri kontrol edebilirsiniz.

Script Hook V + Native Trainer

Sorun güncellemeden sonra oluştuysa ScriptHookV sürümü güncel olmadığı için olabilir. Şimdilik onu ve modları kaldırın, sorun çözüldüyse bu uygulama için güncelleme bekleyin. Aşağıdaki linkten güncel sürümleri kontrol edebilirsiniz.

cevabınız için teşekkürler gta 5 e girmeden şu hatayı alıyorum onun bi etkisi olabilir mi ?
"SCRİPT HOOK V ERROR
CORE: An exception occured while executing 'Menyoo.asi'

ve araç modlarını nasıl sileceğim ? Native traineri ve menyoo yu sildim

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı