GTA 5 gerçekçi mod önerisi

yagmurluhava16

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar konuyu uzun bir süre sonra cevapladım farkındayım ama şu soruyu sormak istiyorum. Bende RTX 2070, süper ROG STRIX var ASUS markasının. 32 GB RAM var, işlemci Ryzen 5 3600 ve uzun bir süredir modları araştırıyorum ve bu tarz bir mod bulamadım. Bu kadar gerçekçi olanı bulamadim. Sizce bilgisayarım rahat oynatır mı? Modu almayi düşünüyorum. Yorumlar mısınız ve bir kere aylık alacağım. Sonra abonelikten cikabiliyor muyum? Patreon'da satıyor sanırsam. Teşekkürler.
Ve bir merak daha bu modları nasıl üretiyorlar 😀
Biri paylaşmıştı da orda yorum yapmıştım ondan video vs yok ama dubstepzz YouTube da videoları var

GTA 5 de 600 saat modlu single player oynadım her türlü modu denedim sana tavsiyem Redux mod kur üstünede re shade yükle re shadeden vividi seç ve curves, HDR, dpx ayarlını aç grafikler aşırı iyi oluyor zaten.

Online oynamıyorum teşekkürler
GTA 5 de 600 saat modlu single player oynadım her türlü modu denedim sana tavsiyem Redux mod kur üstünede re shade yükle re shadeden vividi seç ve curves, HDR, dpx ayarlını aç grafikler aşırı iyi oluyor zaten.
Teşekkür ederim o ince ayarları yapmamıştım denerim ama dubstepzz kadar grafik iyi olur mu bilmiyorum teşekkürler modu denicem çünki çok araştırdım hepsi normal mod

Geri
Yukarı