GTA 5 gibi akıcı oyun önerisi

Samet Kurteş

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Ben PC başında çok duran bi kişiyim. Artık oynayacak oyun bulamıyorum. CS:GO, GTA V, LOL, Rust, Age of empires 3 ve dahası oyunların hepsini oynadım ama kesmiyor artık hiçbiri. Böyle kesintisiz 2 ay civarı sıkılmadan oynayabileceğim bi oyun önerebilir misiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Online felan belirtmemişsin o yüzden aklıma gelenleri yazacağım : No Mans Sky, Far Cry 4, Assasins Creed Synidicate, Overwatch

Herkese merhabalar. Ben PC başında çok duran bir kişiyim. Artık oynayacak oyun bulamıyorum. CS:GO, GTA V, LOL, Rust, Age of Empires 3 ve dahası oyunların hepsini oynadım ama kesmiyor artık hiçbiri. Böyle kesintisiz 2 ay civarı sıkılmadan oynayabileceğim bir oyun önerebilir misiniz? Teşekkürler.

Cities Skylines/Simcity/The Sims(şehir kurma oyunları)
Mafia2
Mafia3(kötülüyorlar ama aşırıda kötü değil hikayeye takılı oynarsan sarar o yüzden İngilizce'nin iyi olması lazım veya Türkçe altyazılı oynaman lazım.)
Mount&Blade'de sarabilir.
Veya korku oyunu oyna geceleri eğer korkuyorsan öyle şeylerden yavaş yavaş anca bitirirsin geceleri.
Sabahları da Mafia oynarsın.
Diğer günlerde arkadaşların varsa onlarla oyunlar oynarsın.
Veya CS falan girersin arada.

Herkese merhabalar. Ben PC başında çok duran bir kişiyim. Artık oynayacak oyun bulamıyorum. CS:GO, GTA V, LOL, Rust, Age of Empires 3 ve dahası oyunların hepsini oynadım ama kesmiyor artık hiçbiri. Böyle kesintisiz 2 ay civarı sıkılmadan oynayabileceğim bir oyun önerebilir misiniz? Teşekkürler.

Witcher 3 bana göre piyasadaki en iyi oyun bitince sağlam boşluğa düşüyor insan.

Arabalara meraklıysanız kesinlikle CarX Drift Racing diyorum.
Edit : 2016 da açılmış konu üste çıkınca yeni farkettim kusura bakmayın :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı