GTA 5 görev yok

canvyni

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba başlıkta da yazdığı gibi GTA 5 oynuyorum. Fakat hiçbir türlü görev gelmiyor. Karakter değiştirme ekranında ise sadece franklinde 1 görev gözüküyor ama haritada hiçbir yerde hiçbir karakterde görev yok. Nasıl görev yapacağım?

eğer görev heist ise gidip bir araç ayarlayın oyun size aracı kabul edildiğini onaylayıp ıssız bir yere gitmenizi isticek gittikten sonra ya siz yada oyun aricaktır birini görev gelicektir 4 kişilik araç alın

Soru işaretine gideceksin diye biliyorum.
Haritada hiç bir görev işereti yok soru işareti de yok.

Hikayeyi okumadan dümdüz oynayınca genelde böyle oluyor.

Kısıtlı zamanım olduğu için genelde geçiyorum hikayeye çok dikkat edemiyorum. O yüzden bilmiyorum ne oldu ya da olacak. Peki nasıl görev yapabilirim biliyor musunuz?

Haritada hiçbir görev işereti yok soru işareti de yok.

Kısıtlı zamanım olduğu için genelde geçiyorum hikayeye çok dikkat edemiyorum. O yüzden bilmiyorum ne oldu ya da olacak. Peki nasıl görev yapabilirim biliyor musunuz?

Telefonuna mesaj gelmiş olması lazım. 3-4 tane araba çalıp modifiye edeceksin. Konumları telefonunda. Her araba olmuyor.

Nasıl

Eğer görev heist ise gidip bir araç ayarlayın oyun size aracı kabul edildiğini onaylayıp ıssız bir yere gitmenizi istecek gittikten sonra ya siz ya da oyun aricaktır birini görev gelecektir 4 kişilik araç alın

Eğer görev heist ise... Demişsiniz fakat görev var mı veya şu an görevdeyim haberim mi yok bilmiyorum ayrıca araç almayı da denedim öyle de bir şey yapamadım. Oynayan bir arkadaşıma sorduğum zaman bana bir yer gösterip "oradaki siyah arabayı al sana görev lokasyonu gelecek " demişti gösterdiği konuma gittim araç bulamadım çevresinde bulduklarımı aldım ama hiçbir şekilde ne lokasyonu geliyor ne telefon görüşmesi yapılıyor.

Telefonuna mesaj gelmiş olması lazım. 3-4 tane araba çalıp modifiye edeceksin. Konumları telefonunda. Her araba olmuyor.
Teşekkür ederim net bir cevap vermişsiniz. Nasıl arabalar olması lazım ve konumları telefonun neresinde bulacağım konusunda da yardımcı olursanız sevinirim.

Nasıl.

Eğer görev heist ise... Demişsiniz fakat görev var mı veya şu an görevdeyim haberim mi yok bilmiyorum ayrıca araç almayı da denedim öyle de bir şey yapamadım. Oynayan bir arkadaşıma sorduğum zaman bana bir yer gösterip "oradaki siyah arabayı al sana görev lokasyonu gelecek " demişti gösterdiği konuma gittim araç bulamadım çevresinde bulduklarımı aldım ama hiçbir şekilde ne lokasyonu geliyor ne telefon görüşmesi yapılıyor.

Teşekkür ederim net bir cevap vermişsiniz. Nasıl arabalar olması lazım ve konumları telefonun neresinde bulacağım konusunda da yardımcı olursanız sevinirim.

İsmi bravado gauntlet. Dodge'a benziyor. Telefondan mesajlarda olması lazım. Gelen mesajları gez görürsün. Muhtemelen mesajı Lester atmıştır. (Oyunda mail var mıydı hatırlamıyorum ama mesajlarda yoksa maildedir.)

İsmi bravado gauntlet. Dodge'a benziyor. Telefondan mesajlarda olması lazım. Gelen mesajları gez görürsün. Muhtemelen mesajı Lester atmıştır. (Oyunda mail var mıydı hatırlamıyorum ama mesajlarda yoksa maildedir.)
Görev tekrarından yapılabiliyorsa yapıp görüntülerini koyar mısınız buraya veya bir youtube videosu ekleyebilir misiniz çünkü lesterın mesajlarına baktım arıyorum bir şey olmuyo maillerde yok zaten lokasyonu mu gelecek nasıl olacak onu da bilmiyorum.

Geri
Yukarı