GTA 5 görevler gözükmüyor

İşletim sistemi
Windows 10

Sidepie

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Palit GTX 1650 OC
Ryzen 3 3100
Gigabyte B450M S2H
8GB 3200mhz cl16 Neoforza RAM
Geçen gün yani dün GTA 5 oynarken bana bir görev verdi (65.1'indeyim oyunun) telefondan bana yer söyledi ve oraya arabaları park etmem gerekiyordu galiba. Bana onu mail üzerinden söylediği için galiba oyundan çıktığımda hiç mail yoktu veya haritada görev yoktu nasıl düzeltirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
The Big Score'da iki yöntemden bir tanesinde görev hazırlıklarının birinde otoparklardan araba toplaman gerekiyor. Onu mu diyorsun acaba? Öyle ise telefonuna mesaj olarak gelmesi lazım araçların konumları.

Soygun öncesi 4 kapılı bir kaçış aracı bulup onu bir yere park etmen gerekiyor olmalı.

Ama belli bir yere park etmeliyim ve o yerler gözükmüyor galiba çünkü rastgele bir yere park etmem gerekseydi telefondan "getaway location" diye bir şey çıkardı.
The big Score'da iki seçenekten bir tanesinde görev hazırlıklarının birinde otoparklardan araba toplaman gerekiyor. Onu mu diyorsun acaba? Öyle ise telefonuna mesaj olarak gelmesi lazım araçların konumları.

Evet onu diyorum ama oyundan çıkınca gitti yerleri.

Evet, onu diyorum ama oyundan çıkınca gitti yerleri.
Normalde silinmemesi gerek aslında. Attığım bağlantıda araçların haritadaki konumları var. Araçları burada bulabilirsen doğru görevdir.

Normalde silinmemesi gerek aslında. Attığım bağlantıda araçların haritadaki konumları var. Araçları burada bulabilirsen doğru görevdir.

Çok teşekkürler seni haberdar ederim.

Geçen gün yani dün GTA 5 oynarken bana bir görev verdi (65.1'indeyim oyunun) telefondan bana yer söyledi ve oraya arabaları park etmem gerekiyordu galiba. Bana onu mail üzerinden söylediği için galiba oyundan çıktığımda hiç mail yoktu veya haritada görev yoktu nasıl düzeltirim?

Benzinlik ve boyatmacı olan bir yer var sanırım 4 yol gibi gözüküyor haritada büyük bir araba alıp oraya git ve tren rayını takip et biraz takip ettikten sonra orada mağara gibi bir şey çıkacak arabayı oraya park et ve ve telefondan kimi araman gerekiyorsa ara bu kadar.

Var mı bir gelişme? Yoksa da bu mesajımın altına gelişme olduğunda yaz lütfen. Diğer türlü bildirim gelmiyor.

Arabalar orada yoktu galiba o görevde değilim neyse denerim seni haberdar ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video anlatıyor.

Arabalar orada yoktu galiba o görevde değilim neyse denerim seni haberdar ederim.

Çözüm olarak işaretlersen sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı