GTA 5 GPU kullanmıyor

BaranCann

Centipat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar başlıktan da belirttiğim gibi GTA 5 GPU kullanmıyor. Oysaki FiveM girince %100 GPU kullanıp 150 FPS'lere kadar çıkarken normal GTA Online'da %0 GPU kullanımı ve 50 - 60 FPS.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar arkadaşlar başlıktan da belirttiğim gibi GTA 5 GPU kullanmıyor. Oysaki FiveM girince %100 GPU kullanıp 150 FPS'lere kadar çıkarken normal GTA Online'da %0 GPU kullanımı ve 50 - 60 FPS.

NVIDIA Denetim Masası'na girip, 3D ayarların yönetilmesi var, sağ da program ayarları var GTA5.exe dosyasına tıklayıp "yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi" seçeneğine tıklayıp uygula deyip yeniden başlatırsanız sorun çözülecektir.

NVIDIA Denetim Masası'na girip, 3D ayarların yönetilmesi var, sağ da program ayarları var GTA5.exe dosyasına tıklayıp "yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi" seçeneğine tıklayıp uygula deyip yeniden başlatırsanız sorun çözülecektir
Dediğinizi yaptım gpu kullanımı %10 %15 arası hala tam performans alamıyorum anlamadığım şey fivem'de tam performans alabilirken gta online'da %15'lerde kullanımı
Grafikleri artırmayı deneyin.
Grafikler en yüksek ayarlarda

Geri
Yukarı