Çözüldü GTA 5 grafik ayarından sonra oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Stenzy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
940mx / i5-7200u / 8gb ram / 240gb ssd
Arkadaşlar merhaba. GTA 5 dün grafik ayarlarımı değiştirdim oyundan attıhiçbir hata almadan. Çok yöntem denedim giremedim oyunu sildim tekrar yükledim aynı sorun ile karşılaştım. Oyun yama veya demo değil Steam'den satın aldım. Oyuna giremiyorum.

Çözüm
Aşağıdaki konuma gidin ve "settings.xml" dosyasını silin. Sonrasında oyuna girin.

Documents\Rockstar Games\GTA V

Çalıştır'a yapıştırıp enter basabilirsiniz.
Aşağıdaki konuma gidin ve "settings.xml" dosyasını silin. Sonrasında oyuna girin.

Documents\Rockstar Games\GTA V

Çalıştır'a yapıştırıp enter basabilirsiniz.

Çözüm
Arkadaşlar merhaba. GTA 5 dün grafik ayarlarımı değiştirdim oyundan attıhiçbir hata almadan. Çok yöntem denedim giremedim oyunu sildim tekrar yükledim aynı sorun ile karşılaştım. Oyun yama veya demo değil Steam'den satın aldım. Oyuna giremiyorum.

Desteklenmeyen çözünürlüğe almış olabilirsiniz. Bende de aynı sorun oldu settings dosyasından düzeltince oldu ama oyunu sildim diyorsunuz yani ayarlarınız da silinmiş olmalı. Çözünürlüğü ne yapmıştınız ve bilgisayarınz destekliyor muydu o çözünürlüğü?

@Stenzy sorununuz çözüldüyse belirtin.

1) Steam'den oyun dosyalarını doğrulayın.
2)Yukarıdaki deneme olmadıysa yeniden silip yükleyin.
3)Hala olmazsa Steam desteğe başvurabilirsiniz.

Oyunu bile silmiş zaten.
Oyunu silmiş zaten arkadaş.
Kolay çözümler de olabilir illa Steam desteğe başvurmamıza gerek yok.

Geri
Yukarı