GTA 5 grafik ve netlik sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

JonTurk06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Beyler biliyorum ilgili çok konu açtım bagzı arkadaşlar sagolsun yardımcı olmaya çalıştılar ama hiçbir şey işe yaramıyor lütfen bir şey biliyorsanız yardım edin.

Bu Allah'ın belası oyunda yakın mesafede grafikler ne kadar iyiyse uzakda da o kadar kötü.

YouTube'da izledigim neredeyse bütün videolarda oyun cam gibi kenarlarda köşelerde hiç pürüz falan yok şehrin bir ucundan diger ucuna kadar görünebilen her yerin kenarları köşeleri gayet güzel gözüküyor ama benim bilgisayarımda MSAA dışında görüntü keskinleştirmeyle ilgili bütün ayarlar Ultra'da, ekran kartının kendi programından da her şeyi Ultra'ya çektim ama yok görüntünün durumunda degişim yok.

Burada çok ciddi bir anormallik var çünkü dedigim gibi videolarda böyle degil. Biliyorum oyunda eskiyor artık yavaş yavaş ama milyonlarca kişiye satılan bir oyunda satın alan herkes Ultra'da oynasa bile oyuncuları bu tip bir görüntüyle başbaşa bırakmazlar. Çünkü bu derece net olmayan bir oyun piyasaya sürülmez. Sorun bende ama ne oldugunu çözemedim.

Dosya Ekleri

• Adsız55552852.png
    Adsız55552852.png
    924,3 KB · Görüntüleme: 205
Son düzenleyen: Moderatör:
Post FX içerisin de göz yoran ve hoş gözükmeyen efektler barındırıyor. Diğeri ise doku yükseltme ayarı, çizimleri gereksiz keskinleştiriyor. Bu keskinleştirme ağaç, tel gibi bazı objeleri kötü gösteriyor.

Ayrıca tüm ayarları Ultra olarak kullanmayın. Kendiniz tek tek düşürüp, yükselterek test edin. Kendinize hoş gözükenleri seçin. Belirttiğiniz bazı videolar, video üzerinde oynama yapabiliyor. Ya da harici grafik modu kurup oynayanlar da oluyor.
şuan ortak müsait degil ben deneyeyim dediklerini geri dönüş yapayım
Post FX içerisin de göz yoran ve hoş gözükmeyen efektler barındırıyor. Diğeri ise doku yükseltme ayarı, çizimleri gereksiz keskinleştiriyor. Bu keskinleştirme ağaç, tel gibi bazı objeleri kötü gösteriyor.

Ayrıca tüm ayarları Ultra olarak kullanmayın. Kendiniz tek tek düşürüp, yükselterek test edin. Kendinize hoş gözükenleri seçin. Belirttiğiniz bazı videolar, video üzerinde oynama yapabiliyor. Ya da harici grafik modu kurup oynayanlar da oluyor.
aynı yere gittin dedigin ayarları açıp denedim bide kapalı denedim sanki hiç fark yok be :(

Dosya Ekleri

• 33333333.png
    33333333.png
    918,5 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı