GTA 5 güncelleme sonrası FPS'ler düşüyor

Öncelikle selam, benim bir orijinal bir de korsan GTA 5'im var. Korsanı internetsiz oyanayabilmek için indirdim. Neyse ben Windows 10 kullanıcısıyım her güncelleştirme yaptığım zaman GTA 5'de 2'sinde de FPS düşüp en düşük ayarlara geliyor ama diğer ki oyunlarda hiç kasma yok. Güncelleştirme yapmadan önce 50 40 FPS alırken şimdi 20-10. bir de çok drop giriyor sistemimi söyleyeyim Dell inspirion 15 AMD Radeon 2 GB ekran kartı Intel i5 7.nesil 8 GB RAM normalde RAM 4 GB'di 4 GB daha ekledik cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle s. A benim bir orijinal bir de korsan GTA 5'im var korsanı internetsiz oyanayabilmek için indirdim. Neyse ben Windows 10 kullanıcısıyım her güncelleştirme yaptığım zaman GTA 5'de 2'sinde de FPS düşüp en düşük ayarlara geliyor ama diğer ki oyunlarda hiç kasma yok. Güncelleştirme yapmadan önce 50 40 FPS alırken şimdi 20 10 bir de çok drop giriyor sistemimi söyleyeyim Dell İnspirion 15 AMD Radeon 2 GB ekran kartı Intel i5 7.nesil 8 GB RAM normalde RAM 4 GB'di 4 GB daha ekledik cevaplarınızı bekliyorum.

Doananım kötü normaldir

Orjinalini indirin. Öyle bir sorun olursa gelin yeniden konu açın.

Orijinalindede aynı sorun var zaten orijinalde var bende iyi oku
Çözümü bilen yok mu? Bu arada GTA 5 benim ekran kartım 2 GB iken 3900 gösteriyor ekran kartını ve çok kasıyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı