GTA 5 hala alınır mı?

2015'ten 2018'e kadar falan paso Gta 5 oynadım PS4'üm varken. Şimdi bilgisayar topladım ve Epic sayesinde tekrar indiriyorum, her türlü alınır ve oynanır ama Online tarafı çok bozulmuş sanırım. Online girersem özel server açıp gezerim.

Online için alacaksan uzak bile durma kaç. Adam kafama 30 tane roket attı öldükçe sürekli teleport olup öldürüyordu bıktım bunlardan Epic Games diye bir platform keşke olmasaydı gitti milyonlarca insana bedava dağıttı hileler zaten fazlaydı şimdi hem toxic kitle fazla hem hileler fazla. Epic Games'ten nefret ediyorum. Sakın para vereyim deme crack indir hikayesini bitir yeterli.

Online için alacaksan uzak bile durma kaç. Adam kafama 30 tane roket attı öldükçe sürekli teleport olup öldürüyordu bıktım bunlardan Epic Games diye bir platform keşke olmasaydı gitti milyonlarca insana bedava dağıttı hileler zaten fazlaydı şimdi hem toxic kitle fazla hem hileler fazla. Epic Games'ten nefret ediyorum. Sakın para vereyim deme crack indir hikayesini bitir yeterli.
Modladın mı hiç? 100 gblık oyunu modlamayla uğraşmaya korkuyorum ama story kısmı daha eğlenceli hale gelebilir gibi geliyor.

Modladın mı hiç? 100 GB'lık oyunu modlamayla uğraşmaya korkuyorum ama story kısmı daha eğlenceli hale gelebilir gibi geliyor.

Hiç modlamadım hikayesi gerçekten güzel ama ben cidden bu Rockstar'ı anlamıyorum ne yapmaya çalışıyor amacı nedir GTA 5'i hediye edip Remastered'ları bu kadar çöpün de çöpü çıkarmak amacı nedir ne istiyor anlamış değilim resmen topuğuna bile sıkmadı gitti kafasına sıktı.

Resmen topuğuna bile sıkmadı, gitti kafasına sıktı.

Bir şey kaybettiği söylenemez, aksine kazandı. Her firmada böyle kötü oyunlar vardır. Rockstar'da da durum böyle. Oyun kötü mü? Kötü ancak satış da yaptı. GTA VI çıkınca kimse "Bu adamlar Definition Edition'ı batırdı, kesin bunu da batırmıştır." demeyecek. Potansiyelini tüm oyun camiası biliyor çünkü.

Hiç modlamadım hikayesi gerçekten güzel ama ben cidden bu Rockstar'ı anlamıyorum ne yapmaya çalışıyor amacı nedir GTA 5'i hediye edip Remastered'ları bu kadar çöpün de çöpü çıkarmak amacı nedir ne istiyor anlamış değilim resmen topuğuna bile sıkmadı gitti kafasına sıktı.
Diğer firmalara benzemeye başladı iyice.

Geri
Yukarı