Çözüldü GTA 5 harita piksel piksel görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Thomas Musk

Kilopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
8176MB ATI AMD Radeon RX 6600 (ASUS)
Anakart
ASUS PRIME H510M-D
İşlemci
İntel Core i5-11400F 2.60 GHz
Monitör: Samsung LS24AG32X (1920x1080@165Hz)
Oyunu M.2 SSD ile çalıştırıyorum.

Selam, GTA V'de sol alttaki ve ESC tuşuna bastığımızda gelen harita hareket ettirdiğimde piksel piksel oluyor. Ayrıca, Shift+" tuşuna bastığımda Discord menüsünde fareyi hareket ettirdiğim zamanda piksel piksel görüntü oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Video;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm

Selam, GTA V'de sol alttaki ve ESC tuşuna bastığımızda gelen harita hareket ettirdiğimde piksel piksel oluyor. Ayrıca, Shift+" tuşuna bastığımda Discord menüsünde fareyi hareket ettirdiğim zamanda piksel piksel görüntü oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Video;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Radeon Software üzerinden Radeon Boost'u kapatabilir misiniz açık ise?

Video;

Radeon Software üzerinden Radeon Boost'u kapatabilir misiniz açık ise?

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı