GTA 5 harita yüklenmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

metehan89

Decapat
Daha fazla  
Fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi Franklinin evi var ama dışarısı yok. Kapıdan çıktığım gibi haritanın altına düşüyorum. Harita dosyası bozuk galiba. Bunu bir yerden indirip oyunun içine falan atsam o şekilde çözülür mü? Tekrar indirmek istemiyorum setup dosyalarını.

Screenshot_24.png

Screenshot_25.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun korsan mı? Dosyaları doğrulayın Steam ya da Epic Games üzerinden. SSD mi var HDD mi?

Oyun orijinal değil maalesef.

HDD kullanıyorsanız bu durumun olması bence normal bu arada.

Korsana destek yok. Mümkünse oyunu satın alın ve daha sonra böyle hata, sorun verirse seve seve yardımcı oluruz.

Oyun orijinal değil hard disk üzerine kurulu.

Sanal bellek artırmayı deneyin. HDD olursa böyle kaplamalar geç yüklenme gibi olaylar normal bence.

HDD kullanıyorsanız bu durumun olması bence normal bu arada.

Korsana destek yok. Mümkünse oyunu satın alın ve daha sonra böyle hata, sorun verirse seve seve yardımcı oluruz.

Alabilecek şansım olsa aldırdım zaten internetim zayıf 120 GB oyun indiremeyeceğim için bu yer biyomlarının dosyalarını bulamaz mıyım?

Alabilecek şansım olsa aldırdım zaten internetim zayıf 120 GB oyun indiremeyeceğim için bu yer biyomlarının dosyalarını bulamaz mıyım?

İndirdiğiniz oyunun dosyaları bozuk olabilir ya da sıkıştırılmış sürüm ise bazı yerlerini haritadan çıkartmış olabilir yapan kişi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı