GTA 5 hata vermeden çöküyor

İşletim sistemi
Windows 10

SaidD

Hectopat
Hem Online oynarken hem de Story Mode'da oyun ansızın çöküyor. Hiçbir hata vermiyor. Epic Games üzerinden oynuyorum.
Sistemim:
i7-4710HQ
GTX860M.
16 GB RAM.

Rapor yanlış alınmış. Önce raporlamayı başlatacaksınız ve sonrasında oyunu açacaksınız. Sonra oyun tamamen kapanacak ve bundan sonra raporlamayı bitireceksiniz.

Gerek kalmadı sanırsam buna. Rapor her ne kadar eksik olsa da sorunu tespit ettim. Aşağıdaki siteden ekran kartınıza ait sürücüyü indirin. Daha sonra DDU rehberini kullanıp eski ekran kartı sürücünüzü kaldırın. PC yeniden başladığında da bu indirdiğiniz sürücüyü kurun.

Rapor yanlış alınmış. Önce raporlamayı başlatacaksınız ve sonrasında oyunu açacaksınız. Sonra oyun tamamen kapanacak ve bundan sonra raporlamayı bitireceksiniz.

Gerek kalmadı sanırsam buna. Rapor her ne kadar eksik olsa da sorunu tespit ettim. Aşağıdaki siteden ekran kartınıza ait sürücüyü indirin. Daha sonra DDU rehberini kullanıp eski ekran kartı sürücünüzü kaldırın. PC yeniden başladığında da bu indirdiğiniz sürücüyü kurun.

Sorun çözüldü teşekkürler.
Sorun çözüldü teşekkürler.

Dün gece girdiğim zaman 3 saat kadar oynadım ve hiç çökmedi. Fakat şu an tekrar çökmeye başladı

Dün de aynı isimle bir konu açmıştım fakat şu an çözüldü gözüktüğü için cevap alamıyorum. Oyun esnasında Online veya Hikaye modu fark etmeksizin ansızın hata vermeden çöküyor. Dosyaları doğrulamayı denedim. Ekran kartı sürücüsünü silip tekrar yükledim.
Process Monitor Hata Raporu:

Geri
Yukarı