GTA 5 HDD bozar mı?

clickclakbum

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da gördüğünüz üzere soru çok basit. GTA 5 HDD'i mahveder mi? Çünkü 4 gün önce HDD aldım ve GTA 5 kurup yükledim ilk gün harikaydı güzel tat verdi. FPS açısından hiçbir sıkıntı yoktu. İkinci gün bilgisayara bir şey oldu ama ne oldu bilemiyorum, mavi ekran verdi ve kapanıp açıldı bilgisayar. Ardından GTA 5 droplar yemeye başladım. Bu mavi ekranı GTA 5 mi verdi sizce?

GTA 5 ile zerre alakası yok. HDD sorunlu aldığınız yere tekrar gönderin.
Yok değiştirdim zaten başka bir tane verdiler. Crystalcheckinfodisk'den bakıyorum iyi durumda şuanda sıcaklığıda düşük.
GTA 5 neden HDD bozsun? Sistemin nedir belki başka bileşen buna neden oluyordur.
Zaten sistemde hiçbir sıkıntı yoktu normal oynayabiliyordum. HDD kendi kendini yeniden başlatma sesi geliyordu ve ardından ses geldiği gibi oyun donuyordu. Yani sistemde hiçbir sıkıntı yok 40 FPS ile çok rahat oynayabiliyordum birinci gün. Dediğim gibi ne olduysa ikinci gün oldu şu yeniden başlatma sesi geldikten sonra sadece GTA 5 değil, bilgisayara donuyordu ve sistem açık bir şekilde yeniden başlatma sesi geliyordu. Şimdi o HDD'den kurtuldum.
Windows klasörümde minidump yok. Az önce HDD değiştirdim. Ondan dolayı yok sanırsam, çünkü şuana kadar hiç mavi ekran yemedim yeni HDD ile.
Cevaplarınızı bekliyorum.
GTA 5 neden HDD bozsun? Sistemin nedir belki başka bileşen buna neden oluyordur.
GTA 5 ile zerre alakası yok. HDD sorunlu aldığınız yere tekrar gönderin.
Evet dostlar GTA V dün yükledim bugün gireyim bilgisayara dedim ve HDD bozuldu.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı