Çözüldü GTA 5 heist görevi yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Twidark

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, bir arkadaşım ile heist yapmak istiyoruz fakat h harfine gittiğimizde lester bizi arayıp facility almamızı söylüyor. Biz "the fleeca job" görevini yapmak istiyoruz fakat High-end kategorisinde 4 adet evimiz olmasına rağmen hiçbir tanesi yeşil olmuyor ya da yeşil olarak yanıp sönmüyor. Bunun çözümü var mıdır? Facility alacak paramızda yok şu anda ev aldığımız için, dolayısıyla heistte yapamıyoruz. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Haritadan L harfine yani Lester'a gitmeniz gerekiyor. Sizi sonra arayacak diye hatırlıyorum.

Ben CEO olup arkadaşımı asistan yapmadım.

Bende de aynı şekilde ''Q'' harfiyle aratabiliyordum ancak kendim oluşturamıyordum, Lester'a gittim sonra biraz bekleyince aradı diye hatırlıyorum. Zaten heist odasına gidince sol üstte bir şeyler yazması lazım Lester'ın evine gitmekle ilgili.
Evet, ondan bahsediyorum. Gittiğinizde Lester size bir şeyler diyecek ardından evden çıkacaksınız, biraz bekledikten sonra sizi arayıp bir iş teklifim var gibisinden bir şey diyecekti diye hatırlıyorum.

Evet, ondan bahsediyorum. Gittiğinizde Lester size bir şeyler diyecek ardından evden çıkacaksınız, biraz bekledikten sonra sizi arayıp bir iş teklifim var gibisinden bir şey diyecekti diye hatırlıyorum.
Tamamdır şuanda Lester ile konuşuyoruz eğer olursa tekrardan yazarım hocam teşekkürler.
Hocam çok teşekkürler evler yeşil renge döndü, yardımcı olduğunuz için sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı