GTA 5 Hile Yapma Sonrası Ban Yer miyim?

Nasıl yaptığına bağlı, sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum. Para hilesi yaparak sanki suç işlemişsin gibi hissettiren arkadaşları umursama. Yaptığın hilenin kimseye zararı yok.

Okun ucu oyunculara değil zaten Rockstar Games'e dokunuyor. Parayla sattığı oyun parasını hileyle alan adama teşekkür edecek değil ya. Banlar geçer.

Oyunda Çinliler hep hile. Rahat %90' ı. Rockstar Çinlilere hiç dokunmuyor. Yersen de normaldir zaten. Sen, ben gibi insanlar yaptığında banlar ama Çinliler çok rahat bir şekilde hileyle geziyor. God Mode ile oyunun içine ediyor. Hiç de bir şey olmuyor adamlara.

2 Yıl önce başka bir hile kullanan eleman bana hayatımda ilk defa gördüğüm basamakların içerdiği para atmıştı. Hala o parayı kullanıyorum :)

Arkadaşlar GTA 5 önlemede bir hile yaptım, masaüstüne attım ve oyunu açtım ardından masaüstüne attım dosyayı CMD olarak açtı ve bip sesi geldi, ardından F9 bastıgım zaman 5M geliyordu, 500M para yaptım ve Rockstar Temmuz'da ban kıyımı yapacakmış ban yer miyim? Steam'den aldım.

Sorun olmaz bence. Sadece para hilesi ama yaparken ay da 1 kez veya 1-2 haftada 1 kez yap abartırsan banlanırsın veya mod menuden milleti trolluyorsan kesin yersin ama paradan sorun çıkmaz çok. belli etme millete, ben hileyim deme veya eziyet etme ardar da para basma asla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ban yemezsin diye düşünüyorum. Tabii kesin bir şey de diyemem. Üstelik para hilesinin çok sorun olacağınıda düşünmüyorum. Milletin oyununu zedelemediğiniz sürece para hilesi yapmakta bir sorun yok bence.

Ban yemezsin diye düşünüyorum. Tabii kesin bir şey de diyemem. Üstelik para hilesinin çok sorun olacağınıda düşünmüyorum. Milletin oyununu zedelemediğiniz sürece para hilesi yapmakta bir sorun yok bence.

Teşekkürler umarım ban yemem insanlara zararım dokunmadı rock star acır bana umarım iyi günler.

Geri
Yukarı