Çözüldü GTA 5 hilesi VAC ban yedirir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

erenqptr

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayara GTA 5 hilesi indirmiştim Easy Anti-Cheat, modest gibi sonra sildim. Şimdi CS:GO'ya girsem mi girmesem mi bilmiyorum. Ban yedirtir mi? Çünkü hileler bedava olunca ya da crack burada ki hedef siz oluyorsunuz keyloger trojan gibi yazılımlar varsa daha da kötü ama bu yazılımları program ekle veya kaldırdan ve geri dönüşümden de sildim. Ban yedirtir mi? Cevaplarınızı bekliyorum sağ olun var olun.

Ben GTA 5'de VAC yasaklaması alır diye bir yorum yaptığımı hatırlamıyorum. Ben sadece bu sistemin Valve oyunlarına özel olmadığını belirtmek istedim.

Bakarsanız zaten görüyorsunuz olan oyunlarda Valve calışanların tarafından yardım edelip cıkarıldı o yüzden bazı oyunlarda oluyor haklısınız fakat 1 tane oyun varsa onun 100tane DLC'si var hepsinde VAC sistemi var o yüzden nadir.

Steam şifrenizi bir arkadaşınıza vermediyseniz VAC BAN yemezsiniz. Çünki bütün forumlarda VAC BAN yedim diye konu açanların %98'inin konuya yazdığı "Hesabımı xx zaman önce arkadaşıma vermiştim" ile başlıyor.

Arkadaşlar bir çok cevap vermiş zaten. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı