GTA 5 için 2000 TL'ye sistem toplama

Marka takıntınızı anlamış değilim fakat sizin sisteminiz sizin kararınız saygı duymaktan başka birşey haddimiz değil. O zaman son tavsiyemi yapayım işlemcinizi arttırabiliyorsanız FX 8300'e yükseltmeye çalışın.

AlphaTecno, performanslı olanı alın isme takılmayın. Youtube'dan testlerine bakın hangisi daha iyiyse onu alın. AMD diye onu almayın veya INTEL diye onu almayın. Ama işlemci konusunda açık ara INTEL onda götürüyor haberin olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
  • Yukarıdaki videoda İ3 4130'un bile 4 GHz'e overclock edilmiş FX 8320'yi geçtiğini veya başa baş gittiğini görebilirsiniz. Bizim önerdiğimiz işlemci İ3 4170 bunun üst modeli sizin alacağınız işlemci ise FX 8320'nin alt modeli yani oyunlarda ciddi FPS farkı oluşacaktır.
İ3 4130 öyle ise 4170 daha çok iyidir.

Arkadaşlar yeter artık.Evet intelin işlemcileri iyi ama fx8300 veya fx8320 nin yerine i3 4160 gibi işlemciler önerililiyor.Günümüz oyunları için i3 4160 gibi işlemciler iş görmemeye başlıyacak lütfen bazı gereken yerlerde intel sevdasından vazgeçin.Ha bu arada arkadaşım fx 6300 artık eskidi fx 8300 almaya çalışın.

Arkadaşlar biraz da İ3 kullanan birileri konuşsun herkez bir şeyler diyip durmuş.

-Şimdi eğerki multiplayer oyun oynayacaksan İntel sıkıntı yaşatabilir, en iyi örneği Battlefiel 4 64 kişilik serverde gösteriyor FPS dropları yersin gerçi ben bir kaç ayar yaptım rahatlatdım ama hayla var.
-Singleplayer de bu sorun yok her türlü oyuna yetiyor Battlefield 4 dahil.

Sadete geldiğimizde eğer multiplayer ağırlıklı çok kişili oyunlar oynuyacaksan İntel İ3 seni üzebilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı