GTA 5 için araç ve grafik modu önerisi

• Konuyu başlatan Xqoar
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 902

Xqoar

Centipat
Daha fazla  
Epic Games'ten GTA 5'im var, mod kurmak istiyorum. Bir araç paketi modu kurmak istiyorum, bir de grafik modu. Öneriler nedir acaba? Araç paketinin gerçekçi ve markalı olması istiyorum. Porsche, Mercedes vb. Grafik moduda gerçekçi, temiz bir grafik olsun istiyorum. @hellomister
Sistem;
Anakart: ASUS Prime B450M-K-II
İşlemci: Ryzen 5 5600.
Ekran kartı: RTX 3060.
RAM: DDR4 3200MHz 16 GB (2x8)

Grafik modu:GTA 5 Redux
Araç modu: Hocam gerçek markalı çok yok telif yediği için ama sizin için şöyle bir video buldum. Mercedes falan yok dediğim gibi telif yiyor maalesef.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Grafik modu:GTA 5 Redux
Araç modu: Hocam gerçek markalı çok yok telif yediği için ama sizin için şöyle bir video buldum. Mercedes falan yok dediğim gibi telif yiyor maalesef.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam çok saolun marka olması çokta mühim değil cevap vermeniz bile yeterli benim için etiket içinde kusura bakmayın umarım rahatsız etmemişimdir.Birde bu grafik modu fps'te problem yaratmaz demi dediğim 3060 12GB versiyonu var bende cevaplarsanız sevinirim.

Birde Reduxu 1.15 mi yoksa 1.14 mı indirmeli sizce?

Hocam çok saolun marka olması çokta mühim değil cevap vermeniz bile yeterli benim için etiket içinde kusura bakmayın umarım rahatsız etmemişimdir.Birde bu grafik modu fps'te problem yaratmaz demi dediğim 3060 12GB versiyonu var bende cevaplarsanız sevinirim.
Yok hocam estağfurullah. FPS'de çok düşük 5-10FPS düşme olabilir ama sizin sistem çok rahat oynatır grafik modu ile.

Hocam baya bir oldu ama tekrardan yazıyorum bugün reduxu yüklemeye karar verdim.Ama baktım sürüm olarak v2802 benim oyunum ise v2845.V2845'e uygun bir grafik modu var mı yoksa nasıl halledebilirim?.Şuan sadece menyo trainer kurulu bilginize @hellomister

Son düzenleme:

Geri
Yukarı