GTA 5 İçin GTX 950 sistem toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Olesti Kampara

Kilopat
Daha fazla  
GTA 5 için sistem topladım. Acaba bu sistemle kaç fps alırım?

işlemci : Amd fx x8 9370 am3+ 4.4 ghz 16mb önbellek

Ekran kartı : zotac gtx 950 amp edition gddr5 2gb 128bit nvidia geforce dx12 ekran kartı

anakart : gigabyte 990xa-ud3 amd990x/sb950 am3+ ddr3 2000mhz (o.c.) anakart

ram : Kingston 8GB Hyperx Savage RED DDR3 1600MHz CL9 PC Ram

Bu arada forumda daha yeniyim. Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.

Yeni 6. nesil Skylake işlemciler ve DDR4 bellekler çıkmışken FX sistem toplayarak paranızı çöpe atmayın. Ayrıca AMD, işlemcilerinde özellikle üst modellerde çok kötü bir tablo çizdi.
Ayrıca konuya aynı mesajları tekrar tekrar atıp konuyu öne çıkarmaya çalışmayın. Mutlaka birisi cevaplayacaktır. Ayrıca yukarıda konu araçları bölümünde "Öne Çıkar" butonu bulunuyor.
Bütçenizi belirtirseniz yardımcı olabilirim.

Kurduğum bir sistem{pahalı geldiyse daha farklı sistemlerim var}
~İşlemci:İntel core i5 6600k:947tl
~Anakart:Msi Z170 gaming m5+msi mouse:736tl
~Kingston hyperx fury 2*4gb 2666mhz CL15 XMP ram: 258tl
~Msi gaming gtx 950 gaming 2G 2gb DX12 ekran kart:702tl
Toplam^^2643tl

Bu devirde bu bütçeye böyle bir sistem toplamamalısınız. İntel'in Skylake işlemcileri hem kaliteli, hem yeni teknoloji RAM tipi olan DDR4 destekli, hem de geleceğe dönük işlemcilerdir. Aşağıda 2 tane sistem paylaştım. Bütçenize en uygununu alabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 2000-2100TL R9 380 İ3 6100.png
    2000-2100TL R9 380 İ3 6100.png
    29,5 KB · Görüntüleme: 277
  • 1861TL Sistem.png
    1861TL Sistem.png
    30,8 KB · Görüntüleme: 271
Bu devirde bu bütçeye böyle bir sistem toplamamalısınız. İntel'in Skylake işlemcileri hem kaliteli, hem yeni teknoloji RAM tipi olan DDR4 destekli, hem de geleceğe dönük işlemcilerdir. Aşağıda 2 tane sistem paylaştım. Bütçenize en uygununu alabilirsiniz.
Amd fx işlemciler de oyun için performanslı işlemcilerdendir. Üstelik seçtiği işlemci amd'nin üst seviye işlemcilerindendir. Skylake serisine göre de daha ucuzdur. Yanlis anlasilma olmasin skylake islemcilere bisi demiyorm. Ve cok begeniyorum. Ama amd islemcilerin de kucumsenecek bir islemci oldugunu dusunmuyorum

Son düzenleme:
AMD'yi işlemci olarak değil de evinize kalorifer olarak tavsiye edebilirim. Tamam zamanında AMD, INTEL'in önüne geçti. Fakat 32 nm ve DDR3. Aynı fiyata güzel bir işlemci alabilirsiniz.

Amd fx işlemciler de oyun için performanslı işlemcilerdendir. Üstelik seçtiği işlemci amd'nin üst seviye işlemcilerindendir. Skylake serisine göre de daha ucuzdur.
Kardeş 2000TL bütçeye FX sistem toplayıp turşusunu mu kuracaksın yoksa müzeye mi vereceksin? FX işlemcinin yanına da GTX970 alalım. Sistemlerin şahını kurmuş oluruz. G3258 ile GTX Titan X kullanmaktan da kötü bir fikir bu. G3258 ile Titan X test için birleştirmek bile Kafa Ayarı gerektiriyor.

Kardeş 2000TL bütçeye FX sistem toplayıp turşusunu mu kuracaksın yoksa müzeye mi vereceksin? FX işlemcinin yanına da GTX970 alalım. Sistemlerin şahını kurmuş oluruz. G3258 ile GTX Titan X kullanmaktan da kötü bir fikir bu. G3258 ile Titan X test için birleştirmek bile Kafa Ayarı gerektiriyor.
Furkan bu arada bana katıldın galiba ilk defa :D

Furkan haklısın bnde skylake işlemci tarafındayım. Ama konuyu açan gta5 için pc tavsiyesi istemiş. Ama senin verdiğin toplama pc de işlemci i3, gta 5 sistem gereksiniminde i5 olmasi gerekiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı