GTA 5 için Lenovo IdeaPad 520 alınır mı?

Pesimistik

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Banka
Bir tanıdığım için notebook alacağım. Maksimum bütçe 2700 TL. Arkadaşın isteği ise GTA 5 (artık herkes bunu soruyor ilk :)) oynayabilmek. Biraz araştırdım ve bu ürünü buldum. Özellik olarak bu fiyat segmentindeki çoğu üründen iyi görünüyor. Bir de sizlerin tavsiyelerini almak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence de 3 bin Tl ve üzeri anca iyi bir laptop alırsınız. Ki ekran kartı GTX serisi olsun. Monster arasından seçim yapılabilir. Ya da Dell 7567 i5 işlemci olan tercih edilebilir.

O fiyata Ryzen 3 1200 ve GTX 1050 Tİ'li sistem toplanır, laptop almak saçma bence. Eğer ki laptop alacam şart diyorsan 3.000 TL'lik bir tane Monster alabilirsin :)
Kesinlikle katılıyorum. Uzun bir süre de arkadaşı ikna etmeye çalıştım masaüstü için ama taşınabilir olması kendisi için önemli. Bir mühendislik ofisinde çalışıyor ve sürekli seyahat halindeler. Bu sebepten hem oyun oynamak hem de çizim işlerini halletmek için laptop istiyor. En ucuz Monster (o da öğrenci indirimli) 3.199 TL ve bu parayı da vermek istemiyor. Yoksa bunu da önerdim kendisine. Onun önceliği oyunları orta seviyede oynayabilmek. Profesyonel bir oyun deneyimi de istemiyor.
Bence de 3 bin Tl ve üzeri anca iyi bir laptop alırsınız. Ki ekran kartı GTX serisi olsun. Monster arasından seçim yapılabilir. Ya da Dell 7567 i5 işlemci olan tercih edilebilir.
Dediğim gibi profesyonel bir oyun deneyimi istemiyor ve 2.700 TL bile onu zor ikna ettiğim bir rakam.
Oyun laptopları 3000 liradan başlıyor maalesef masaüstü toplama şansın var mı?
Aradığımız oyun laptopu değil. Başlığı da konu mesayına göre değiştirmişler aslında. Saçma olmuş. Oraya GTA 5 yazmamın sebebi arkadaşın özel olarak sormasından kaynaklı. İstediğim 2.700 TL sınırında benim gösterdiğim model dışında alınabilecek daha iyi bir cihaz olup olmadığı konusunda sizden fikir almak.

Birde bu cihazı buldum. Özellik olarak birebir aynılar. Sadece ekran FHD değil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı