GTA 5 indirdikten sonra Defender silindi

Yer
Nevşehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ocean of Games sitesinden GTA V indirdim. Kurdum. Kurulumda böyle bir şey vardı. Disable Windows Defender dedim. Sonra bu ekran geldi. Windows Defender service not found. Enable diyorum aktifleşmiyor. Şimdi ne yapmalıyım?

1695670269473.png

Arkadaşlar ocean of Games sitesinden GTA V indirdim. Kurdum. Kurulumda böyle bir şey vardı. Disable Windows Defender dedim. Sonra bu ekran geldi. Windows Defender service not found. Enable diyorum aktifleşmiyor. Şimdi ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 1957099

Sanırım oyun crack olduğu için, dosyanın içine antivirüs sıkıntı çıkarmasın diye "kısa" süreli devre dışı bırakmak için yazılım yüklemişler. Crack oyun önermiyoruz.

Bu yazılım boyle bir seye neden olmaz. Defender Control bir cok kisi kullaniyor ben ve buradaki pek cok kisi. Demek ki baska bir seyler sokmuslar araya. Eski surum gorunuyor, bundan kaynakli da hata olusmus olabilir.

O siteye tekrar girip Windows Defender'i geri getirmekle alakalı içerik varsa onu uygula. Yoksa o siteden yüklediğin dosyaları tamamen sil. İlginç bir durum. Burda da aynı sorunla karşılaşmış bir arkadaş var.

Yeni konular

Geri
Yukarı