GTA 5 indirme sorunu

PhrasalVerb

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Bu sabah greenmangaming sitesinden GTA 5 aldım. Sonunda tabi hemen indirmeye başladım. Aldığım key rockstar social club oldugu için rockstar üzerinden indiriyorum oyunu ama bazı problemler çıkıyor.

Bazen 900 kKB ve 1 MB arası iniyor ondan sonra 300'e falan düşüyor daha sonra 10 KB ile indirmeye çalışıyor. En sonundada artık tamamen gidiyor *Connection lost to server* gibi bir hata alıyorum. Kendisi tekrar bağlanıyor ama bazende bağlanmıyor. Şu anki yoğunluktan böyle hatalar olabilir diye düşünüyorum ama en büyük problem indirdiklerimi kaydetmemesi..... 4-5 saat oldu indirmeye baslayalı 3 defa kapatıp açmak zorunda kaldım. Hepsindede baştan başlıyor şuana kadar 8 GB boşuna gitti. Zaten 10GB kotam kalmıştı bu hafta o yüzden birazdan muhtemelen düşer hızda..... Şimdi tekrar başlattım 600MB indirdi ve tekrar 10KB ile indirmeye çalışıyor.....

Bu indirdigim 8GB şimdi tamamen gitti mi yoksa biyerde duruyor mu? Çünkü BF4 DLC'leri indirirken de böyle oluyordu ama yarısına gelince bu sefer tamamen bitti olarak gözüküyordu... Bazı arkadaslar 2-3 gün açık bırakmamı söylediler ama indirme hızı stabil bile değil o yüzden bırakamıyorum da. Kapatıp açsam tekrar hız normale dönücek ama tekrar baştan başlıcak :D Bildiğiniz kanser etti bu oyun beni..

Sizinde böyle probleminiz varsa bu konu altına yazın veya çözüm bulursanız burda paylaşınki görelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı problem var. 31 GB indirdim launcheri kapatmak zorunda kaldım açtığımda 23 GB' den devam ediyordu. Şuan yine kapatmak zorunda kaldım 25 GB' den 23' e geri düiştü. Çıldırmak üzereyim. Yok mudur bunun bir çözümü ?

Belkide playstore üzerinden oyunu satın alan birinden indirme linki alarak idm üzerinden oyunu indirebiliriz. Bence o şekilde indirmek daha faydalı olur. Hem sabit hız alırız hemde indirme geriden başlamaz. Ah rockstar ah neler çektiriyorsun bize böyle.

Gta V klasöründeki x64g.rpf.part adlı dosyanın masaüstüne yedeğini al ve sil connect lost hatası muhtemelen ondan kaynaklanıyor. İkinciside farklı dns adresi kullanıyorsan onu iptal et ve dns otomatik al de indirme bitene kadar öyle kalsın. Artı pc yi hiç kapatma kapatıp açınca sapıtıyor indirme, hız olayına gelince bazen yoğunluk olunca hız düşüyor misal benim 2 gündür ful açık anca 51 gb oldu, 11 gb kaldı geriye bu gecede açık tutacağım muhtemelen, ha birde pause düğmesine sık sık basma o yüzdende sapıtıyor.

Hız hiç olmuyorki @Recep Baltaş 15-20 kb ta kadar düşüyor pause resume yapıncada indirlen kısmı geriye sarıp tekrar başlıyo indirmeye sonra tekrar düşüyor hız, böyle giderse değil salı ay sonuna zor iner bu oyun

Ben 1gunde indirdim Süperonline <3 candır 4tl verıp turbo buton aldım 24 saatligine hızı 100mpbs yaptı 6 saate ındı gece :) ttnet pişmanlıktır :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı