Çözüldü GTA 5 Initializing Social Club sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ViperEyes77

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar 3 aydır girmediğim GTA 5'e dün loading ekranı kısaltma güncellemesi geldiği için girmeye çalıştım ve Online moda giremiyorum, oyun otomatik olarak story moda atıyor ve sağ allta intialazing Social Club yazıyor. Sağ üstte de Social Club nickim ve offline mod yazıyor. Acaba GTA 5 serverlerimi çöktü dedim ama serverler Online olarak gözüküyor Rockstar Games'in sayfasında, yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada oyun Epic Games versiyonu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şöyle bir şey buldum PC'den Social Club'un sayfasına giremiyorum ama telefondan VPN açınca Social Club sayfasına girebiliyorum.

Galiba sorun internetten kaynaklı nasıl bir çözüm bulabilirim acaba modem arayüzünden modemi fabrika ayarlaına getirsem sorunum çözülür mü?
güvenli internet hizmetini mi kullanıyorsunuz? ben bir süre önce bu hizmeti kullanmaya başladım ve o zamandan beri gta online'a giremiyorum
Evet bende Türk Telekom kullanıyordum, güvenli internet düzenle deyip kapatı seçince düzeldi sorun. 🧐
20 yıldır ilk kez bir Türk sitesinde sorunum çözüldü asdasd :D

Geri
Yukarı