Çözüldü GTA 5 intro ekranında kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Okan öz

Hectopat
Yer
Mannheim
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
16gb 3200mhz
Ekran kartı
RTX 3060Tİ
İşlemci
İnte core İ7 11. nesil
İyi günler GTA 5 oyunum orijinal bundan 2-3 gün önce sıkıntısız çalışıyordu GTA 5'i bugün açtım oyun intro ekranında kapandı karşılaştım oyunu silip tekrar yükledim ama aynıne yapabilirim bilgisi olan var mı?
YouTube'dan paylaştım hatanın nasıl gerçekleştiğini.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Commandline adında bir metin belgesi dosyası açıyoruz içine "-availablevidmem 200.0" yazıyoruz ve dosyanın kurulu olduğu bölüme atıyoruz ardından GTA IV'ün kısayolunu silip dosya konumuna gidip launchgtaıv dosyasının kısayolunu alıyoruz ondan sonra ismini ve simgesini değiştirebilirsiniz. İyi oyunlar. Bizzat denemedim deneyenler var olumlu cevaplar var.

Artı -1 Eksi
1. Çözüm
GTA 5 düzgün başlamadığında, yönetici olarak çalıştırmak sorunu çözmenin uygun bir yoludur. Bunun nedeni, sisteminizdeki belirli oyun dosyalarının engellenmiş olması ve düzgün çalışmamasıdır. Steam'i yönetici olarak başlatıp denemenizi öneririm hocam aynı methodu GTA V için de yapabilirsiniz Birçok kullanıcı, bu düzeltmeyle GTA 5'in başlamama sorununu kolayca çözüyor.

Commandline adında bir metin belgesi dosyası açıyoruz içine "-availablevidmem 200.0" yazıyoruz ve dosyanın kurulu olduğu bölüme atıyoruz ardından GTA IV'ün kısayolunu silip dosya konumuna gidip launchgtaıv dosyasının kısayolunu alıyoruz ondan sonra ismini ve simgesini değiştirebilirsiniz. İyi oyunlar. bizzat denemedim deneyenler var olumlu cevaplar var.

Hocam parantezler dahil mi?
Commandline adında bir metin belgesi dosyası açıyoruz içine "-availablevidmem 200.0" yazıyoruz ve dosyanın kurulu olduğu bölüme atıyoruz ardından GTA IV'ün kısayolunu silip dosya konumuna gidip launchgtaıv dosyasının kısayolunu alıyoruz ondan sonra ismini ve simgesini değiştirebilirsiniz. İyi oyunlar. bizzat denemedim deneyenler var olumlu cevaplar var.

Her iki şekilde de denedim sonuçsuz.

Son düzenleme:
@Okan öz kanka sabahtan beri attığın videodakinin aynısını yaşıyorum kafayı yiyeceğim çözebildiysen yardımcı olur musun?

Hocam onun sebebi bilgisayara oyun kolu veya direksiyon setinin bağlı olması ile ilgili. Ben öyle çözdüm sen de bir dene.

Çözüm
Size çok teşekkür ederim. Sabahtan beri oyunu 2 kere silip yükledim ve şu an oyun kumandasını çıkarınca düzeldi. Umarım istediğiniz her şey olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı