GTA 5 kasma oluyor

İşletim sistemi
Windows 10

Furkan78

Hectopat
Daha fazla  
Benim PC GTA V'i rahat kaldırırıyor normalde 100 FPS almam gerekirken 50 - 40 FPS alıyorum. Arada drop giriyor oyuna bir de ESC bastımda harita ve ayarlardayken çok kötü FPS düşüşü oluyor bunun çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Graifkler en yüksekteymişti her şey oyunun varsayılan ayarlarına geri döndürdüm şu anda 80 ila 100 arası FPS alıyorum ama arada drop giriyor onu nasıl çözebilirim?
Drop genelde 8GB RAM'den kaynaklı olur ama sizin 16. Oyunun kurulu olduğu HDD ya da SSD nedir?

Graifkler en yüksekteymişti her şey oyunun varsayılan ayarlarına geri döndürdüm şu anda 80 ila 100 arası FPS alıyorum ama arada drop giriyor onu nasıl çözebilirim?
Drop için sanırım grafikleri biraz yükseltin, ama çok yükseltmeyin yani. Yük ekran kartına binince iyi oluyordu. 940MX ile bizzat deneyimledim.
Drop genelde 8GB RAM'den kaynaklı olur ama sizin 16. Oyunun kurulu olduğu HDD ya da SSD nedir?
HDD de sebep olabilir tabii.

Drop genelde 8 GB RAM'den kaynaklı olur ama sizin 16. oyunun kurulu olduğu HDD ya da SSD nedir?

SSD Adata markalı 480 GB 150 GB boş alan var.
Drop için sanırım grafikleri biraz yükseltin, ama çok yükseltmeyin yani. Yük ekran kartına binince iyi oluyordu. 940MX ile bizzat deneyimledim.

HDD de sebep olabilir tabii.

Grafiklerden hangisiyle oynamalıyım.

Bende böyle bir sorun vardı over clock yapmıştım voltajı fazla vermiştim düşürünce drop gitmişti belki alakası olabilir ayarlarla oynadıysanız.
Bende böyle bir sorun vardı over clock yapmıştım voltajı fazla vermiştim düşürünce drop gitmişti belki alakası olabilir ayarlarla oynadıysanız.
HDD den dolayı olma ihitmalide var bi temizle yapmanız iyi olur sıcaklık fazla ise drop sorunu çıkar ortaya

HDD'den dolayı olma ihitmalide var bir temizle yapmanız iyi olur sıcaklık fazla ise drop sorunu çıkar ortaya.

Benimki SSD over clock u nasıl yapabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı