GTA 5 kurulumu yavaş ilerliyor

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Torrent'den indirdiğim yaklaşık 60 GB GTA 5 dosyasındaki setup.exe dosyasını dün gece çalıştırdım. 60 GB uzun sürer düşüncesi ile sabah oldu bir baktım 10 saat geçmiş passed yazan kısım geçen süre.
Bu sürede %22 dolmuş.
Bu kadar yavaş olmasının sebebi nedir?

IMG_0547.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Torrent'den indirdiğim yaklaşık 60 GB GTA 5 dosyasındaki setup.exe dosyasını dün gece çalıştırdım. 60 GB uzun sürer düşüncesi ile sabah oldu bir baktım 10 saat geçmiş passed yazan kısım geçen süre.
Bu sürede %22 dolmuş.

Eki Görüntüle 1851232

Korsan olduğu için olabilir mi hocam?

Bu sürede %22 dolmuş.

Eki Görüntüle 1851232

Bilgisayar özelliklerin dolayı olabilir ve korsan olduğu için olabilir belki.

Hayır korsan değil kuzenim satın almış benimle paylaştı dosyalarını.
Kuzenimden almak korsan mı oluyor?
- Hayır.

Hocam kuzeninizin aldığı şey oyunun anahtarı olduğunu düşünürsek tek kullanımlık oluyor. Steam üzerinden aile paylaşımı gibi bir sistem kullanmadığınızı bildiğimize göre ya oyun çalışmaz satın almanızı ister ya da kuzeninizle aynı anda oynayamazsınız ve kuzeninizin Social Club hesabını kullanmanız gerekir.

Ki hocam kuzeniniz oyunun korsanını satın almış. Bakarsanız sol altta repack by chovka yazıyor Rockstar'ın Chovka'nın yardımına ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.

Hayır korsan değil kuzenim satın almış benimle paylaştı dosyalarını.
Kuzenimden almak korsan mı oluyor?
- Hayır.

Konuya Torrent'ten indirdiğim diye başlayıp daha sonra kuzenim satın almış benimle paylaştı nasıl korsan oluyor diyerek devam ediyorsunuz. Bu neyin kafası? Bu tarz içeriklere burada kimse yardımcı olmaz diye düşünüyorum. Bence siz de konuyu silin ve kendi çözümünüzü kendiniz bulun.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı