GTA 5 kurulurken ''The Rockstar Games Launcher failed to initialize'' hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Piersym derry

Centipat
Daha fazla  
Epic Games üzerinden GTA 5 indirdim fakat Rockstar Games launchera giriş yapamıyorum. Yardımcı olur musunuz?
Ekran Görüntüsü (55).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyaları indirdiğiniz (indirilenler klasörü) klasörün Windows tarafından bulunamıyor olması, adının değiştirilmiş olması veya başka bir sebepten ötürü klasörün bozulmuş olması muhtemel.

Eğer sorun bununla alakalı ise;

İlk olarak Rockstar Games Launcher ve Rockstar Games Social Club'ı kaldırın. Bu işlemden sonra İndirilenler klasörüne sağ tıklayın ve özellikler deyin. Konum sekmesine tıklayın, buradan varsayılanı geri yükle deyin. Varsayılan konumu seçip kaydettikten sonra yine Rockstar Games Launcher'ı indirin ve kurun. Tekrar deneyin.

Dosyaları indirdiğiniz (indirilenler klasörü) klasörün Windows tarafından bulunamıyor olması, adının değiştirilmiş olması veya başka bir sebepten ötürü klasörün bozulmuş olması muhtemel.

İlk olarak Rockstar Games Launcher ve Rockstar Games Social Club'ı kaldırın. Bu işlemden sonra indirilenler klasörüne sağ tıklayın ve özellikler deyin. Konum sekmesine tıklayın, buradan varsayılanı geri yükle deyin. Varsayılan konumu seçip kaydettikten sonra yine Rockstar Games Launcher'ı indirin ve kurun. Tekrar deneyin.

Hocam dediğiniz gibi yaptım fakat yine aynı. Görev yöneticisindede askıya alındı yazıyor.

İlk olarak Rockstar Games Launcher ve Rockstar Games Social Club'ı kaldırın. Bu işlemden sonra İndirilenler klasörüne sağ tıklayın ve özellikler deyin. Konum sekmesine tıklayın, buradan varsayılanı geri yükle deyin. Varsayılan konumu seçip kaydettikten sonra yine Rockstar Games Launcher'ı indirin ve kurun. Tekrar deneyin.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (56).png
    Ekran Görüntüsü (56).png
    173,6 KB · Görüntüleme: 33
En son sürüme neden güncellemediniz? Bazıları Windows'u güncelledikten sonra sorunun çözüldüğünü belirtmiş.

Ayrıca uygulama Windows Defender veya (kullanıyorsanız) antivirüs tarafından engelleniyor olabilir. Mevcutsa ikisini de kapatıp deneyin bakalım.

Bu sorumu cevaplamamışsınız. Bu yüzden kapalı olduğunu ya da kullanmadığınızı kabul ediyorum. Eğer değilse, kapatıp deneyin.

En son sürüme neden güncellemediniz? Bazıları Windows'u güncelledikten sonra sorunun çözüldüğünü belirtmiş.

Bu sorumu cevaplamamışsınız. Bu yüzden kapalı olduğunu ya da kullanmadığınızı kabul ediyorum. Eğer değilse, kapatıp deneyin.

Windows Defender'ı kapattım. Windows güncelleyip deneyeceğim tekrardan.

Hocam (0x80070643) hatalı güncelleme haricinde diğer güncellemeleri yaptım hala aynı hata. Artık çıldıkrmak üzeriyim.

Son düzenleme:
Bilgisayarda yönetici yetkilerine sahip olan yeni bir kullanıcı profili oluşturup deneyin demişler. Bunun haricinde Rockstar Games Launcher'ı varsayılan konum yerine, farklı bir konuma yükleyip deneyebilirsiniz. Yükleme ekranında soruyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Hocam sorun başka bir şekile evrildi. Uptading Rockstar Games Launcher'da takılı kalıyor. PC'yi formatlasam düzeler mi bu sorunlar?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (60).png
    Ekran Görüntüsü (60).png
    985,7 KB · Görüntüleme: 36

Yeni konular

Geri
Yukarı