Gta 5 kutulu veya Steam

Melih Arıcı

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,
GTA 5 Pc sürümünü kutulu mu alsam yoksa steam den mi alsam karar veremedim. Kutulu alan varsa , oyunu her açtığımızda cd takmamız gerekiyor mu? Yoksa sadece yüklerken mi kullanıyoruz cd leri ?
Bir de, social club dan oynamakla steam den oynamanın farkı nedir? Yani steam niye ön planda? Ben daha önce steam kullanmadığım için bana bir avantajı olmaz diye düşünüyorum. Bilgilendirebilecek olan varsa sevinirim. Teşekkürler.

Hiçbir farkı yok. Eğer kotadan harcamak istemiyorsanız kutulu alabilirsiniz. Steam zaten Rockstar'ın sunucularını kullanıyor. Her zaman DVD takmana gerek yok. Oyunu DVD den kurduğın zaman 55 GB civarı oluyor geri kalanı social clubtan indiriyorsun.

Size önerim Steam veya Rockstar'dan almanız. İnternetiniz yavaş bile olsa 1 hafta bilgisayarı kapatmayın, indirme bitsin. Böylece kutulu diye pahalıya gelmez...

Açıklamanız güzel ancak 1 hafta sürmese bile bölgeler de elektrik kesintileri yaşanıyor. Güç kaynağının yetemeyeceği zaman kadar sürebiliyor. Bunu nasıl idare edeceğiz.Erkan Çevik

@Ajusshi, kesilse bile kaldığı yerden devam edecektir. Böyle durumlarda eksik inme gibi bir durum olursa; Dosyaların bütünlüğü kontrol edilebilir. Böylece eksik inen dosyaları da tamamlarsınız ve oyununu rahatça oynarsınız.

Kutulu alsanız bile oyunun güncellemesi olacaktır, ki bu az buz bi güncelleme olmayacaktır.
Steam'den alın kafanız rahat olsun. İndirme esnasında elektrik kesilmesi vs. gibi durumlardan dolayı hiç bir endişeniz olmasın, denildiği gibi, daha sonra indirmeye kaldığı yerden devam edecektir.

Ayrıca, Steam özerinde ''C'' dışındaki bi diske oyun vb. kurulumunu bir kereye mahsus yaparsınız (PC'ye format sonrası vs. durumlarda yeden almadan yeniden kuruluma gerek kalmıyor)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı