Çözüldü GTA 5 Launcher Çalışmayı Durdurdu hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LastCreative

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Yaklaşık 3 hafta önce GTA 5 almış bulunmaktayım fakat oyuna girerken Social Club açılıyor ve Grand Theft Auto 5 launcher çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Uzunca bir süre reddit gibi sitelerde arasam da çözüm bulamadım. Fakat Recep Bey'in önceden böyle bir hata yaşayan arkadaşımıza verdiği entrust_g2 adlı sertifika dosyasını uyguladım ve sorun çözüldü fakat bugün GTA 5 girmeye çalıştığımda yine aynı hatayı alıyorum. Bunun sebebi nedir? Şimdiden teşekkürler. Bu arada normalde bu sertifika bir kere yüklendiğinde kalıcı oluyormuş fakat ben her gün uygulamak zorunda kalıyordum. PC'yi her kapadığımda bu sertifika geri siliniyordu.

Az önce bişey uyguladım. Başka bir oturum açıp ordan uygulamayı açtığımda sorunsuz açıldı fakat bu oturum çok uzun zamandır var ve burdaki save'i falan diğer tarafa taşıyamam yardımlarınızı bekliyorum.

Yok mu herhangi bir yardım?

Çözüm
Hocam teşekkür ederim. Olay yöneticisinden hatayı buldum. MSI Gaming App oyunun çalışmasını engelliyormuş. Kapattığımda düzeldi. Teşekkürler.
Hocam teşekkür ederim. Olay yöneticisinden hatayı buldum. MSI Gaming App oyunun çalışmasını engelliyormuş. Kapattığımda düzeldi. Teşekkürler.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı