GTA 5 LSPDFR düzgün şekide çalışmıyor

xxBeastxx

Femtopat
Daha fazla  
Selam, oyuna 3.028 güncellemesi geldiği günden beri aynı sorunu yaşıyorum. En son LSPDFR 3.028 güncellemesini getirdi ben de yeni güncellemeyi indirip kurdum fakat LSPDFR düzgün şekilde çalışmıyor. Oyuna girebiliyorum oynayabiliyorum oyun crash vermiyor fakat telsizden requstest call yaptığımda sadece kovalamacalı görevler veriyor. Sadece üç türlü görev var 1. kovalamacı (silahlı adamları durdurmaya çalışıyoruz veya çalıntı arabayı bizden kaçıyor yine onu durdurmaya çalışıyoruz) 2. market soygununa gidebiliyoruz 3. de adamı evinden alıp kodese atma görevi var (ismini sorgu yapıp evine gidip aldımız) kısacası bunlar fakat arabayı durdurup kimlik bilgilerini isteyen görevi artık vermiyor maalesef... Başka bir teknik sorunum yok. LSPDFR'yi baştan kurdum yine düzelmedi. Umarım bu durum çözülür çünkü bir yerden sonra sadece adam kovalamak sıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun crackse normal ama plugintimettreasholds u 60000 yap bence çözülebilirragenin inisinde yapabilirsin bende de aynı şey var genellikle mod aktif olunca falan oluyor mesela çatışma çıktı els aktif çok şey var bir de PC ısınır mesela mecbur LSPDFR first response DLL has crashed verir ya da direkt oyundan atar.

Bir de gameconfig yapmayı dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı