GTA 5 LSPDFR, "Loading LSPDFR" ekranında kalıyor

İşletim sistemi
Windows 10
LSPDFR ile çok uğraştım. Tekrar tekrar bu sebeple sildim, aylar sonra tekrar indirdim. Genel olarak sorunlu bir mod. Modu silip oyununuzu temizleyin ve tekrar temiz bir kurulum yapın. Başka bir çözümü yok maalesef.
Steam'den oynuyorsanız x64, update klasörleri ve ana dizindeki ".rpf" uzantılı dosyalar harici tüm her şeyi silip Steam üzerinden dosya bütünlüğünü doğrulayın. 700 mb gibi bir şey indirecek ve oyununuz yeni kurulmuş gibi olacak. Tabii LSPDFR dışında mod yüklemediyseniz. Eğer başka modlarınız varsa onları da silmeniz gerekebilir. Sonrasında LSPDFR'ı tekrar kurun, kurduğunuz pluginlerin uyumluluklarına dikkat edin.

Lspdfr ile çok uğraştım. Tekrar tekrar bu sebeple sildim, aylar sonra tekrar indirdim. Genel olarak sorunlu bir mod. Modu silip oyununuzu temizleyin ve tekrar temiz bir kurulum yapın. Başka bir çözümü yok maalesef.
Steam'den oynuyorsanız X64, Update klasörleri ve ana dizindeki ".rpf" uzantılı dosyalar harici tüm her şeyi silip Steam üzerinden dosya bütünlüğünü doğrulayın. 700 MB gibi bir şey indirecek ve oyununuz yeni kurulmuş gibi olacak. Tabii lspdfr dışında mod yüklemediyseniz. Eğer başka modlarınız varsa onları da silmeniz gerekebilir. Sonrasında Lspdfr'ı tekrar kurun, kurduğunuz pluginlerin uyumluluklarına dikkat edin.

Şansa bu konuyu oluşturduktan 30 saniye kadar sonra açıldı :D
Oyun pencereli ekranda mı?

Hayır konuyu oluşturdukdan 30 saniye kadar sonra açıldı zaten :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı