GTA 5 Menüde Kasıyor Oyunda Kasmıyor

Konuyu dagıtan sensin. Ben konu hakkında konuştum. Şimdi sen bana cevap yazıcan konu dagılıcak. Sen dagıttın konuyu şuanda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Menüde kasma aşırı miktarda değilse sadece güncelleme gelmesini bekleyin derim. Zaten yeterki oyun rahat oynansın, öyle değil mi?
@detroid Hikaye farklı bitmiyor olabilir ama güzel grafiklerle oynamakta gerçekten ayrı bir şey. Tabi herkesin zevkine kalmış bir şey o ayrı. Zira GTA IV PC'ye çok geç çıktı. Bence PS3 ile GTA VI oynamayı düşünmeyin.

GTA 6 çıkınca sen de yeni bir konsola para harcamak zorunda kalacaksın. Oyun için yeni bir PC toplamaya para harcayan kişiden bir farkın olmayacak. Ps3'de GTA 6 oynamayı düşünme derim. Zira bunun için daha çok erken

GTA 5'in beta testine katıldığınız için size ne kadar teşekkür etsek az. Oyunu 30 FSP ve 720p gibi ezik ayarlarda oynamak cidden bir işkence olmalı

PS4'ün de 4K desteği falan yok. O yüzden Sony şimdiden PS5 çalışmalarına başlamış Artık her sene yeni bir konsol alırsınız.

Acıyorum bu konsolculara ya Anti-Aliasing yok, çoğu oyunda 1080p yok... 60 FPS hayal, bırak 144 Hz'i...

Abi biri şu konsolculara olayın aynı zamanda parçalarla ve yazılımla uğraşmanın verdiği zevk olduğunu anlatması lazım. Sürekli bu konuya ve fiyata getiriyolar zaten başka savuncak tarafları yok

Fazla üstlerine düşme abi yazık onlara da

V-sync aç ayarları yap. İşin bitince v-sync kapat yola devam

Kendilerini böyle teselli ediyorlar abi bırak

Ayrıca "fsp" değil "fps" umarım ban yemem

Hortlattım fakat sorun bende var. Menüler arası geçiş çok zor takılıyor. Ama oyun akıcı. Ne yapmalı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…