Çözüldü GTA 5 Merryweather soygununda takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Solistrakya

Hectopat
Daha fazla  
1633178459909.png

Bu şekilde takılıyor Türkçe yamayı kaldırdım düzelmedi 4-5 kere denedim baştan yaptım.

Çözüm
Dosyaları Steam ya da Epic nereden aldıysanız oradan sağ tıklayıp dosyaları doğrulaya bas %80 düzelmesi lazım. Düzelmiyor ise bazen sistemden dolayı orada kalıyor oyun ben bayağı beklemiştim. Oyun donmuyor sadece görev duruyor ve ekranda her şey hareket ediyorken sesler de geliyorken gerçekleşen olay yok. GTA San Andreas'tan beri bu bug var umarım düzeltirler.

Ara sahneyi atlayıp görevi bitirdim teşekkürler.
Dosyaları Steam ya da Epic nereden aldıysanız oradan sağ tıklayıp dosyaları doğrulaya bas %80 düzelmesi lazım. Düzelmiyor ise bazen sistemden dolayı orada kalıyor oyun ben bayağı beklemiştim. Oyun donmuyor sadece görev duruyor ve ekranda her şey hareket ediyorken sesler de geliyorken gerçekleşen olay yok. GTA San Andreas'tan beri bu bug var umarım düzeltirler.

Ara sahneyi atlayıp görevi bitirdim teşekkürler.

Çözüm

Geri
Yukarı