GTA 5 mi, Mouse ve Mouse Pad mi?

batuhandnd

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim üzere 230 TL param var ve ben bunu nasıl değerlendireceğim hakkında kararsız kaldım ve size soruyorum. Şu anda SteelSeries Sensei Raw+Qck Mouse pad bayram indirimi vesilesiyle 160 TL'ye düşmüş. Ciddi bir indirim bence. Fakat diğer yandan da hazır yeni sistem toplamış iken GTA 5 alsam mı diye düşünmüyor değilim.

Sizce 180 TL'ye GTA 5 mi almalıyım yoksa 160 TL'ye mouse ve mouse pad mi almalıyım ? (FPS tarzı oyunları sıklıkla oynuyorum şuan elimde Bloody V7 var, mouse pad kullanmıyorum. V7 eskidiği için degiştireceğim fakat idare edebilecek durumda.)

Kısacası SS.Sensei Raw kampanyası çok cazip geliyor fiyatı ve kaçırmamak istiyorum. Ama diğer yandan da oyunlara düşkünlüğümden GTA 5 istiyorum. Sizce ne yapmalıyım ?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
CSGO, BF benzeri fps oyunlar oynamıyorsanız GTA V derim. Tabiki bilgisayarınız iyiyse. :)
CS 1.6 oynuyorum uzun süredir. Bilgisayarım kötü olduğundan dolayı oyunu satın aldığım halde CS:GO yu oynayamıyordum. Yeni PC alıyorum 1-2 gün içerisinde performansında sorun olmayacak inşallah GTA 5, CS:GO sorunsuz oynarım. Ama CS:GO ya 1.6 dan geçeceğim için bir alışma süreci olacak. Bu sürede sağlam mouse ihtiyacım yok fakat GTA 5 i aldıktan sonra Sensei Raw ve yanında mouse pad alacak kadar bütçem olmayabilir. Bunun için kararsızım. :)

Seninki artık kişisel tercih. :D Çok değişik bir durum. Sensei Raw glossy önermem çok kirleniyor. Bence oyunu 100 TL'ye al 60 TL kalıyor. Biraz bekle bütçen artar.

Eğer arkadaşlarında da GTA5 varsa kesinlikle onu al. Tek başına oynayacaksan bilemem. Beni sarmıyor mesela singleplayer oyunlar. Ayrıca CS:GO, Dota 2 gibi competetive oyunları oynuyorsan günde 3-4 saatten fazla kesinlikle mouse+mousepad al derim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı