GTA 5 mod DLC list gözükmüyor

omeripek

Femtopat
Daha fazla  
İndirdigim mod klasöründe Open IV'e kopyalanan yazi kısmı yok sadece dlclist dosyası var. Bu kodu nasıl kurarim? İnternette video bulamadim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz daha açar mısın? Başlık ve konu birbirinden farklı. dlclist dosyasını mı düzenleyemiyorsun? Şöyle mod indirdiğim zaman bazı modlarda içinde openiv uzerinden dlcliste yapıştırmak için başı item ile başlayan yazı oluyor ama bazı modlarda bunu vermiyor sadece oyunun kurulu olduğu yere atılan dosya oluyor
İndirdiğim bazı modlari ilk önce oyunun kurulu olduğu yerdeki dlcpack bolumune atıyorum içinden çıkan başı itemle başlayan yazıyı openiv den yapıştırılması gereken yere yapıştırıyorum bunlar oluyor ama bazı modlarda sadece oyunun kurulu olduğu yerdeki dosyaya atmak için icinde doya bulunuyor openiv için yazi yok ve bu modlari openivden dosya kur ile de yapamıyorum.

İndirdiğim bazı modlari ilk önce oyunun kurulu olduğu yerdeki dlcpack bolumune atıyorum içinden çıkan başı itemle başlayan yazıyı openiv den yapıştırılması gereken yere yapıştırıyorum bunlar oluyor ama bazı modlarda sadece oyunun kurulu olduğu yerdeki dosyaya atmak için icinde doya bulunuyor openiv için yazi yok ve bu modlari openivden dosya kur ile de yapamıyorum.
Dediğin modu atar mısın?

Dediğin modu atar mısın?

Bu şekilde bu rpf dosyasını nasıl mod olarak kuracağımı bilmiyorum normalde bunun yanında Open IV içinde bir metin belgesi oluyordu.

Dosya Ekleri

• IMG_20240525_143959.jpg
    IMG_20240525_143959.jpg
    123,3 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_20240525_143952.jpg
    IMG_20240525_143952.jpg
    149,5 KB · Görüntüleme: 6
Hocam oyundayken bazen akıcı oynarken bazen durduk yere oyundan atıyor sebebi nedir? Replace arabalar kurdum genelde ondan midir?

Geri
Yukarı