GTA 5 mod tavsiyesi

noctua

Kilopat
Merhaba. İlk defa GTA 5 oynayacağım ve YouTube'da gördüğüm birkaç videodan (ki örnek bir tanesini alta bırakacağım) aşırı hype'lanarak tavsiye almaya geldim.
Hyperrealistic vb. diye geçen bu modların çoğusu Patreon'a yönlendirip abonelik istiyor. Benzeri bir modu ücretsiz olarak kullanmış ve tavsiye edebilecek birisi varsa çok makbule geçer.
Bir de oyundan bolca ekran görüntüsü alma planım olduğundan oyunda zamanı donduran, günün saatini, hava durumunu vs kontrol edebileceğim bir mod tavsiyesi de fena olmaz.
Son olarak oyunu Epic Games'ten oynayacağım ve ekran kartım RTX 3070.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Saat, hava olayları vs. değiştirmek için menyoo kullanabilirsiniz. Ücretsiz deneme süresini sürekli yenileyerek kullanabilirsiniz grafik gibi modları ancak bu legal değil diye biliyorum.

Saat, hava olayları vs. değiştirmek için menyoo kullanabilirsiniz. Ücretsiz deneme süresini sürekli yenileyerek kullanabilirsiniz grafik gibi modları ancak bu legal değil diye biliyorum.
Grafik modlarının tam olayı nedir? yeni texture mu kullanıyor? Ray tracing vs tarzı bir şeyler mi ekliyorlar? Oyunun vanilla hali ile dağlar kadar fark var arada ama tam anlayamadım. Diğer taraftan videodaki halini görünce normal halini oynayasım da gelmiyor hiç.

Geri
Yukarı