GTA 5 mod yükleyince açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

SeymenFX

Decapat
Yer
İzmir/Buca
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: İntel Core i5 11400h Ekran Kartı: GeForce GTX 1650 4 GB Ram: Crucial 2x8 16 GB DDR4
Meslek
Tavuk Döner Kaçakçılığı
RAM
2x16 3200 Mhz Crucial
Ekran kartı
GTX 1650 4GB
İşlemci
İntel Core i5 11400h
Arkadaşlar GTA 5'e mod yüklediğimde story mode yüklenirken oyundan atıyor hata mesajı olmadan. Tüm modlarda olmuyor. Örneğin 2 tane araba modu yükledim kusursuz çalıştı fakat başka bir araba ve uçak modu indirdim oyundan atıyor. Bazı arkadaşlar oyunda add-on sınırı olduğunu söyleyecek biliyorum ama o kadar fazla mod yok. Add-on limitini de kaldırdım fakat olmadı.

Arkadaşlar GTA 5'e mod yüklediğimde story mode yüklenirken oyundan atıyor hata mesajı olmadan. Tüm modlarda olmuyor. Örneğin 2 tane araba modu yükledim kusursuz çalıştı fakat başka bir araba ve uçak modu indirdim oyundan atıyor. Bazı arkadaşlar oyunda add-on sınırı olduğunu söyleyecek biliyorum ama o kadar fazla mod yok. Add-on limitini de kaldırdım fakat olmadı.

Modlar birbiriyle uyuşmuyordur hocam tahminimce.

Modlar birbiriyle uyuşmuyordur hocam tahminimce.

Hocam diğer modları yedeğini alıp sildim sadece hata çıkaran modu kurdum fakat olmadı. Modların çoğunda var bu 1-2 mod için değil ya tüm modlar sıkıntılı ya da oyunda problem var.

Geri
Yukarı