GTA 5 mod yüzünden bozuldu

Wiinchester

Kilopat
Daha fazla  
Arkdaşlar Steam'den aldığım GTA 5 oyununu bir veya iki ay önce mood yüklemiştim ve oyuna girdiğimde hata verip atmışı. Şimdi hazır salgın varken oynamak istiyorum ama dosyalarından yükledigim moodu nasıl silebilirim bilgisi olan var mı?

C: >Program Files(x86)>Steam>steamapps>common>GTA V. Oyun yolu bu olması gerekiyor. GTA V klasörünü açıp, ''mods'' klasörünü silersen problemin çözülecektir. Direkt oyun dosyalarının üzerine mod yüklediysen, maalesef oyunu silip yeniden yükleme yapman gerekebilir.

C: >Program Files(x86)>Steam>steamapps>common>GTA V. Oyun yolu bu olması gerekiyor. GTA V klasörünü açıp, ''mods'' klasörünü silersen problemin çözülecektir. Direkt oyun dosyalarının üzerine mod yüklediysen, maalesef oyunu silip yeniden yükleme yapman gerekebilir.
sadece 'mods' klasörüne değil başka yerlere de attım :(
Bu modlar yüzünden kaç defa oyunu silip yükledim bilmiyorum. Kesin çözüm sil ve tekrar yükle.
galiba tek yol o gözüküyor...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı