GTA 5 Moderatörleri çalışıyor mu?

Ccebur

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar gerçekten hile yaptığı için ban yiyen var mı aranızda? Bir hesap vardı elimde kim bilir kimlerin elinden geçmiş. GTA Online'da pek bi varlığı yoktu benim kendi hesabım var olduğu için bu hesaba hile yapmayı deneyeyim dedim ve yaptım da. RP ve para hilesi yaptım. Üzerinden aylar geçmesine rağmen hesap hala ban yemedi. Neden yemedi? Hani ban yesin diye biraz abartmıştım da. Saçma geldi bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Report edilmeniz gerekebilir, diğer oyuncuların bulunduğu odalar da yapmanız ile birlikte gerekebilir. ya da henüz farkedilmediniz. Ciddi derece de hile yapan ve kalıcı ban alan arkadaşlarım mevcut. Lütfen hile yapmadan, millete çile çektirmeden oynayın. Bu sayede %0 risk.

GTA online içerisinde birileri sizi reportlamadığında veya özel server içerisinde hile yaptığınızda banlanmazsınız. O kadar derin araştırmıyorlar fakat sizi biri reportlarsa ban yemeniz kaçınılmazdır.

Arkadaşlar gerçekten hile yaptığı için ban yiyen var mı aranızda? Bir hesap vardı elimde kim bilir kimlerin elinden geçmiş. GTA Online'da pek bi varlığı yoktu benim kendi hesabım var olduğu için bu hesaba hile yapmayı deneyeyim dedim ve yaptım da. RP ve para hilesi yaptım. Üzerinden aylar geçmesine rağmen hesap hala ban yemedi. Neden yemedi? Hani ban yesin diye biraz abartmıştım da. Saçma geldi bana.
Tabii ki moderatörler uyuyor. Her sunucuda maksimum 10 kişi oluyor ve 10 dakikaya boşalıyor. Her on sunucudan biri hileli.

Oyunu ilk aldığımda bir kişi para dağıtıyodu hile ile ondan 20 m para almıştım birşey olmadı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı