GTA 5 modları sildiğimden nasıl emin olabilirim?

qgtiss

Centipat
Yer
California
Daha fazla  
Merhaba, GTA 5'te 2 tane mod kurdum sonra o modlarla alakalı ne varsa kurduğum her yerden temizledim. Ama içimde kaldı sorayım dedim, nasıl emin olabilirim? Oyunda o modlarla alakalı hiçbir şey yok bu arada. Bundan emin olursam diğer dosyaları da silip Online gireceğim şu anlık sıkıntım bu. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Düzenleme : Lazım olabilir diye ekleyeyim OpenIV üzerinden kuruluydu modlar.

Merhaba, GTA 5'te 2 tane mod kurdum sonra o modlarla alakalı ne varsa kurduğum her yerden temizledim. Ama içimde kaldı sorayım dedim, nasıl emin olabilirim? Oyunda o modlarla alakalı hiçbir şey yok bu arada. Bundan emin olursam diğer dosyaları da silip Online gireceğim şu anlık sıkıntım bu. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Düzenleme: Lazım olabilir diye ekleyeyim Open IV üzerinden kuruluydu modlar.

Dinput8.dll i sildiğin zaman çoğu devre dışı kalıyor diye biliyorum gebede araştırın eğer bir şey bulamazsınız ve kaybedecek birşeyiniz yoksa deneyin.

Dinput8.dll i sildiğin zaman çoğu devre dışı kalıyor diye biliyorum gebede araştırın eğer bir şey bulamazsınız ve kaybedecek birşeyiniz yoksa deneyin.

Hatta düzenleme hepsi iptal oluyor dinput8.dll i silin sonra Online girin takılın içiniz rahat etmez ise dosyaları doğrulayın iyi eğlenceler.

Hatta düzenleme hepsi iptal oluyo dinput8.dll i silin sonra online girin takılın içiniz rahat etmez ise dosyaları doğrulayın iyi eğlenceler
Kaybedecek birşeyden kastınız nedir hocam ? Bir de 100 Save dosyasından ban atar mı?

Kaybedecek bir şeyden kastınız nedir hocam? Bir de 100 save dosyasından ban atar mı?

Saveden sıkıntı olmaz kaybedecek bir şeyden kastım değerli modlar falan var ise son yöntem olarak deneyin idi ama 2 modunuz varmış zaten bende Menyoo ve yama kurmuştum sonra dinput8.dll silip uzun bir süre GTA Online oynadım sıkıntı olmadı.

Hatta düzenleme hepsi iptal oluyor dinput8.dll i silin sonra Online girin takılın içiniz rahat etmez ise dosyaları doğrulayın iyi eğlenceler.
Open iv veya modlarla alakalı olan her şey mi . Kusuruma bakmayın bu arada sıkıntı yaşamak istiemiyorum o yüzden üzerinde duruyorum çok.

2 araç modu (1 i çalışmadı )
Menyoo trainer
Ve lspdfr da var onu silmek sıkıntı değil diğerleri önemli benim için

Geri
Yukarı