GTA 5 nasıl bitirilmeli?

Nuri0332

Femtopat
Yer
Akdeniz Bölgesi
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Kasa: GameBooster GB-G203B | Anakart: GIGABYTE H610M H | CPU: Intel Core i3-13100F | GPU: Intel ARC A750 | Ram: GSKILL Ripjaws V Siyah 2x8 DDR4 32000 MHz CL16 | SSD: MLD M300 1TB NVMe 2280 Gen3x4 M.2 SSD | PSU: Game Booster 550W 80+ Silver
Merhaba başlıkta belirttiğim gibi GTA 5'in hikayesi para göz önünde bulundurulduğunda hikayede nasıl bir yol izlenmeli, soygunlarda hangi yollardan gidilmeli hangi görevden sonra hangi mülk satın alınmalı? (taksi durağı, kafe vb.) Ve borsadan ne zaman ne alınıp ne satılmalı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. (bilgisayardan oynuyorum eğer internette hile vesaire varsa link bırakabilirsiniz)

Amacınız çok para kazanmaksa borsadan hisse alın. Cheat Engine ile hisse sayınızı yükseltin. Havadan gelen hisselerinizi satın.

Uğraşmak istiyorum diyorsanız borsa genel olarak rastgeledir muhtemelen. Ama oyundaki çeşitli olaylardan etkilenen firmalar var. İnternetten bakabilirsiniz onlara. Wikide vardır.

Amacınız çok para kazanmaksa borsadan hisse alın. Cheat Engine ile hisse sayınızı yükseltin. Havadan gelen hisselerinizi satın.

Uğraşmak istiyorum diyorsanız borsa genel olarak rastgeledir muhtemelen. Ama oyundaki çeşitli olaylardan etkilenen firmalar var. İnternetten bakabilirsiniz onlara. Wikide vardır.

Evet amacım çok para kazanmak ama borsadan ne alıp satacağımı çok bilmiyorum maalesef.

Geri
Yukarı