GTA 5 ne zaman PC'ye çıkacak?

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 3B
P

pusat57

Ziyaretçi
Ya arkadaşlar bu GTA 5 ne zaman PC'ye çıkacak valla sırf onun için sistemi yeniliyicem.

PC'ye çıkacak mı, çıkmıyacaksa sistem toplamam uzun süre ya.

Şuan için resmi bir açıklama yok PC'ye çıkacak diye fakat PC'ye çıkmamış GTA hatırlamıyorum. Geçte olsa çıkacaktır.Eylül'de konsollara çıkacak, bundan birkaç ay sonra 2014 ilk çeyreği gibi PC'ye de uğrayacaktır GTA 5.

2014 mü? Çok geçmiş. Ayrıca pc'ye çıkmamış bir kaç tene GTA var diye biliyorum ben.

Ayrıca böyle büyük bir proje PC'ye çıkması şart bence.

Adamlar 25 milyon tane satış bekliyormuş.

2013 sonlarında, 2014 başlarında çıkar tahminimce. Tabii ki optimize sıkıntılı bir şey yaparlarsa yine Konsoldan 1-2 ay sonra çıkar.

Normalde bu mayıs da konsollarda olacaktı ama konsollar içinde ertelendi, 17 Eylül'e kaldı. Belki PS4 ve Xbox 720 için çıkar ama PC için birşey yaptıkları yok. Eğer mayısta çıksaydı, aralık 2013 gibi PC için bekleyebilirdik ama Mart-Mayıs 2014'e kaldı diyelim şimdiden. Belli olmaz belki de aralık 2013 de gelir. Rockstar'ın 2013 planları GTA üzerine, 2014'e sapacağını sanmıyorum yinede. Bir bakımdan da belli olmaz diye düşünmeden edemiyorum.

Rockstar'ın son 5 senesini özetleyeyim;
2008: GTA IV
2009: DLC ve PC'e gelen oyunlar...
2010: Red Dead Redemption
2011: L.A. Noire
2012: Max Payne 3
2013: GTA V
2014: Agent

Yani Rockstar'ın çalışma stilini bilen biri olarak, senede bir oyun çıkarır en iyisini çıkarır. O yüzden 2014'e kalmayacak umudu ile yaşasam da, konsollarda daha çok satsın diye 2014'e salkabilir. GTA IV gibi port sorunlu ciddi anlamda sinir bozucu şekilde gelmesinde PC'e. 2014'te gelsin.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı