GTA 5 nereden alınmalı?

maraushi

Hectopat
Makaleler
17
RAM
8gb (6gb kullanılabilir)
Ekran kartı
R3 2200G Vega 8 3.5GHz
İşlemci
APU
Selam. İninal kartımda 85TL var ve GTA 5 almayı düşünüyorum. Steam'den mi almalıyım Epic Games'ten mi? Epic Games daha ucuz ve oyun parası veriyor (oyun 85TL). Steam ise 77 TL ama profil kısıtlaması kalkıyor. Sizce hangisini almalıyım? Epic Games'ten alan arkadaşım ile Steam'den alıp oynayabilir miyim?

Selam. İninal kartımda 85TL var ve GTA 5 almayı düşünüyorum. Steam'den mi almalıyım Epic Games'ten mi? Epic Games daha ucuz ve oyun parası veriyor (oyun 85TL). Steam ise 77 TL ama profil kısıtlaması kalkıyor. Sizce hangisini almalıyım? Epic Games'ten alan arkadaşım ile Steam'den alıp oynayabilir miyim?
1643546461279.png
sadece gta5 alacaksanız steam ama bir kaç tane daha oyun almak isterseniz tavsiyem 10 dolarlık hediye kuponunuzla bir sürü oyun almanızdır.

Steam'den alın Steam'den alınca da GTA Online için 1.000.000$ gelmekte hem Steam Cloud'u da kullanırsınız profil kısıtlamasıda kalkar Epic üzerinden oynayan arkadaşlarınızlada oynayabilirsiniz.

Bende indirim kuponu var Epic'de gönderme varsa sana gönderebilirim.

Steam'den al tabii ki. Bir oyuna para vermek sadece oyunu almak için değil. Steam'in sunduğu servis çok güzel ve Epic'te hiç olmadığı için Steam derim ben.

Bende indirim kuponu var Epic'de gönderme varsa sana gönderebilirim.

Maalesef öyle bir özellik yok Epic Games'te.

Steam'den alın Steam'den alınca da GTA Online için 1.000.000$ gelmekte hem Steam Cloud'u da kullanırsınız profil kısıtlamasıda kalkar Epic üzerinden oynayan arkadaşlarınızlada oynayabilirsiniz.

Tamadır, oyun yükledikten sonra ekstra kaç GB yer kaplıyor? Biliyor musunuz?

Geri
Yukarı