GTA 5 nereden alınmalı?

Neden? Crackden farkı olmayan bedava oyun dağıttığı için mi?

Parayı alan tabii ki şikayetçi olmaz kitleyi kendilerine çekmek için tonla para harcıyorlar yapımcılardan binlerce kopya satın alıyorlar ve bedavadan dağıtıyorlar.

Firmanın ne yapmasını bekliyorsunuz? Amuda kalkıp "al beni al beni" mi desin anlamadım, beklentiniz nedir? Siz bir kullanıcı olarak aldığınız hizmete bakmalısınız ve para vermeden gayet güzel oyun sahibi oluyorsunuz.

Kaliteli kalitesiz bir sürü oyuna sahibim, üstelik verdikleri ücretsiz oyun yetmezmiş gibi kupon sağlıyorlar. Önceki kuponlar 60 TL değerindeydi yanlış hatırlamıyorsam, 80 liralık oyuna 20 lira ödüyorduk. Şimdiki kupon 130 TL değerinde, 200 liralık oyuna 70 lira ödüyoruz üstelik bu tek bir oyunda da geçerli değil. Sepete eklediğimiz tüm oyunların değerinin 199,99 lirayı aşması yeterli.

Ayrıca crackli oyun oynamaya kalkarsanız çevrimiçi hizmetlerinden faydalanamazsınız :) üstelik cihazınız virüslenmeye, madenciliğe açık hale gelebilir :)

@maraushi bence Epic Games'ten almalısınız, RDR 2 + GTA V = 149,50 + 84,50 = 234 TL, 130 liralık indirim kuponuyla 104 liraya 2 güzel oyun sahibi olabilirsiniz veya seçenekleri değiştirmek size kalmış :)

Saçma sapan Hater'lık yapmayın artık. Adamlar orijinal oyun dağıtıyor bedava, güzel. Sizin işinize yaramıyorsa dahi bunu saçma bir argümana dönüştürmeyin. Crackden farkı yok ne arkadaşım?

Sırf insanlar oyunları kendi platformundan oynasın diye oyunu satın alan bir şirket Epic (bkz:Rocket League) yeni çıkan oyunlar her platforma gelmesin sadece Epic Games üzerinden satın alınsın diye önceden frimalarla parayı basıp anlaşma imzalayan bir şirket Epic (bkz:Metro Exodus) kitleyi kendisine çekmek için gene tonla para hacayıp binlerce oyun kopyası alıp bedava dağıtan da apic oyun sektörüne yarardan çok zararı oldu. Burada Steam fanboyluğu yapmıyorum gerçekleri konuşuyorum.

Sırf insanlar oyunları kendi platformundan oynasın diye oyunu satın alan bir şirket Epic (bkz:Rocket League) yeni çıkan oyunlar her platforma gelmesin sadece Epic Games üzerinden satın alınsın diye önceden frimalarla parayı basıp anlaşma imzalayan bir şirket Epic (bkz:Metro Exodus) kitleyi kendisine çekmek için gene tonla para hacayıp binlerce oyun kopyası alıp bedava dağıtan da apic oyun sektörüne yarardan çok zararı oldu. Burada Steam fanboyluğu yapmıyorum gerçekleri konuşuyorum.
Hadi bunlara eyvallah dedim, konuyu saptırma. Crackden farkı yok nedir? Sevmiyor olabilirsin de, aşırı saçma argümanlar sunma.

Steam'in optimizasyonu daha iyi diye biliyorum fakat Epic Games Store'da hazır kupon varken orası da düşünülebilir. RDR2 ve GTA V ikilisi 104 liraya geliyor. Karta 19TL daha atabilirsen tabii.

Hadi bunlara eyvallah dedim, konuyu saptırma. Crackden farkı yok nedir? Sevmiyor olabilirsin de, aşırı saçma argümanlar sunma.

Sizi bilmem ama başka bir platformda para ile satılan bir oyunu bedava almak crack oyunun yaptığı şeyin aynısıdır ha tabii bir fark var, birisinde virüs girme olsılığı daha fazla.

Geri
Yukarı