Çözüldü GTA 5 offline mode could not establish connection hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Terminator_3420

Hectopat
Daha fazla  
3 gündür giremiyorum oyuna 4 gün önce giriyordum. Şimdi telefonumun mobil verisiyle denedim ve girdi. Ama evimdeki modemle girmiyor peki neden?

Çözüm
Varsayılan ayarlara çevir butonuna değil, yeniden baslat butonuna basacaksınız. Bu şekilde gitmez.
Hee tamam.
Varsayılan ayarlara çevir butonuna değil, yeniden baslat butonuna basacaksınız. Bu şekilde gitmez.
Modem üzerinden yaparsanız gider.

Bir de ben Kablonet kullanıyorum. Ama şifre ve kullanıcı adı nedir?
Sorun düzeldi arkadaşlar. Çözüm: Müşteri hizmetlerini aradım ve onlarda IP'mi değiştirdiler.
Bunun net çözümü modem reset ya da VPN ile bir kez giriş yapmaktir, sonrasında normal şekilde girmeye devam edebilirsiniz. Reseti modem arayüzünden ya da modem arkasındaki küçük reset tuşundan atıyorsunuz değil mi?

Hee tamam.
Modem üzerinden yaparsanız gider.

Bir de ben Kablonet kullanıyorum. Ama şifre ve kullanıcı adı nedir?
Sorun düzeldi arkadaşlar. Çözüm: Müşteri hizmetlerini aradım ve onlarda IP'mi değiştirdiler.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı